نمایش

«عمو نوروز اومده» در پردیس تئاتر شهرزاد

به گزارش باکس افیس ایران:  نمایش «عمو نوروز اومده» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش شاد و آهنگین «عمو نوروز اومده» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

«عمو نوروز اومده» مناسب مخاطبان خردسال و کودک برای استقبال از بهار و عید نوروز تدارک دیده شده که از اول اسفند ۱۴۰۱ در ساعت ۱۶ اجرا می‌شود.

در این نمایش رسم و رسوم‌های ایرانی مرتبط با نوروز از جمله خانه‌تکانی، قاشق‌زنی، فلسفه هفت‌سین، شخصیت‌های عمو نوروز، حاجی فیروز و ننه سرما در قالب نمایش اجرا می‌شود.

نمایش «عمو نوروز اومده» درباره ننه سرماست که هر سال در انتظار دیدار عمو نوروز چشم به در می‌دوزد ولی قبل از رسیدن و دیدار با عمو نوروز خوابش می‌برد و نمی‌تواند او را ببیند.

مریم آشوری و محمد معجونی بازیگران نمایش «عمو نوروز اومده» هستند و آناهیتا کاشف طراحی لباس و فرید نوایی آهنگسازی این نمایش را بر عهده داشتند.

پیش‌تر نیز با هدف بهره‌مندی از ظرفیت سالن‌های تئاتر شهر تهران به‌ویژه سالن‌های در اختیار بخش خصوصی، نمایش‌های «گورخر سیاه» به کارگردانی شراره طیار، «قیچی که به دنبال کار می‌گشت» به کارگردانی سعید زین‌العابدینی، «حیاط خانه‌ ما» به کارگردانی وحید خسروی، «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده، «یک روز و دو فصل» به کارگردانی رامین کهن، «پاهای خانم‌هزارپا» مهدی خجستگی، «جک و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی علیرضا دهقانی از تولیدات‌ مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری در پردیس تئاتر شهرزاد تهران، واقع در خیابان حافظ، نوفل لوشاتو، بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۴ و ۷۶ به صحنه رفته بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند