کنسرت

برنامه‌های روز دوم «موسیقی فجر»

به گزارش باکس افیس ایران:  در دومین روز از برگزاری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر بیش از دوازده کنسرت در بخش‌ها و گونه‌های مختلف موسیقایی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

شنبه بیست و نهم بهمن ماه و در دومین روز از برگزاری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر که با عید مبعث همزمان شده، بیش از ۱۲ گروه موسیقایی در قالب‌های مختلف آثار خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهند.

این در حالی است که در بخش «مسابقه موسیقی ایران» که طبق اعلام جدول برنامه و در اقدامی بدون توضیح با اعلام از سوی ستاد برگزاری جشنواره بدون حضور تماشاگر و اصحاب رسانه در حال برگزاری است؛ هنوز اطلاع چندانی از جزییات آن در دست نیست.

بر اساس آنچه در خبرهای روز گذشته ستاد خبری جشنواره پیش روی مخاطبان قرار گرفته، این دوره از جشنواره شامل بخش «استان‌ها»، «پژوهش»، «رقابتی»، «جایزه باربد»، «غیر رقابتی (ارکسترال، کلاسیک، پاپ، ردیف دستگاهی، نواحی، هنرستان‌های موسیقی)»، «جشنواره جشنواره‌ها»، «جایزه ترانه»، «جایزه موسیقی و رسانه»، «بخش سرود» و «بخش بین‌الملل» خواهد بود. شرایطی که مشخص نیست بخش «مسابقه موسیقی ایران» آیا در حوزه «جایزه باربد» تعریف شده یا این بخش از جشنواره که فعلاً هیچ توضیحی درباره آن وجود ندارد، مشتمل بر بخش دیگری از رویداد سی و هشتم جشنواره موسیقی فجر است.

به هر ترتیب بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برنامه روز دوم سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر به ترتیب زیر اعلام شده است.

– تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت موسیقی آذربایجان | ساعت ۲۱:۳۰: ویژه برنامه ارکستر پیامبر مهربانی

– تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت ارکستر هنرستان‌های موسیقی دختران کشور| ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت شب موسیقی اصفهان

– فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰: دوئت پیانو از صربستان | ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت گروه قوالی افغانستان

– فرهنگسرای ارسباران: ساعت ۱۸:۳۰: ویژه سرود لارستان | ساعت ۲۱:۳۰: موسیقی سیستان و موسیقی مازندران

– سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران: ساعت ۱۸:۳۰: مسعود صادقلو | ساعت ۲۱:۳۰: مصطفی راغب

– مجموعه کوشک هنر: ساعت ۱۸:۳۰: موسیقی بوشهر | ساعت ۲۱:۳۰: موسیقی آذربایجان


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند