عنایت بخشی: اهل پارتی بازی نیستم

به گزارش باکس افیس ایران: بازیگر سریال «ولایت عشق» گفت: فارغ از بیماری و مشکلاتی این چنین عادت ندارم که برای حضور در عرصه بازیگری دست و پای الکی بزنم، اهل پارتی بازی و سفارش خود به این و آن نیستم و ترجیح می دهم به من پیشنهاد شود تا اینکه خودم را پیشنهاد کنم.

عنایت بخشی درباره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر که نسبت به گذشته حالم بسیار بهتر شده است، پیشتر درد پا به شدت آزارم می داد اما با ادامه مراحل درمان ماه‌های گذشته را بدون درد سپری کرده‌ام.

بازیگر «معمای شاه» درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: قرار بود در سریالی پلیسی به کارگردانی رسول حق شناس به ایفای نقش بپردازم، با وجود اینکه در تست گریم هم حاضر شدم و بسیاری از مقدمات کار انجام شده بود اما به دلیل نبود بودجه این پروژه فعلاً متوقف شده است.

بازیگر سریال «ولایت عشق» با اشاره به نزدیک بودن نقش خود در این سریال به کاراکترش در سریال «پلیس جوان» افزود: این سریال برای شخص من به شدت به یاد آورنده سریال پلیس جوان بود، در این اثر هم نقش پدری رنج کشیده را بازی خواهم کرد.

بخشی با اشاره به کم کاری خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: فارغ از بیماری و مشکلاتی این چنین عادت ندارم که برای حضور در عرصه بازیگری دست و پای الکی بزنم، اهل پارتی بازی و سفارش خود به این و آن نیستم و ترجیح می دهم به من پیشنهاد شود تا اینکه خودم را پیشنهاد کنم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند