هاشم مرادی

اکران ویژه «ایمو» در اردبیل و پارس‌آباد

به گزارش باکس افیس ایران:  فیلم سینمایی «ایمو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی توسط گروه سینمایی «هنر و تجربه» در ۲ شهر اردبیل و پارس‌آباد مغان به نمایش درمی‌آید.

به دنبال استقبال مخاطبان از اکران فیلم سینمایی «ایمو» در گروه «هنروتجربه» این اثر سینمایی روز شنبه ۲۹ بهمن در شهر اردبیل و روز یکشنبه ۳۰ بهمن در شهر پارس‌آباد مغان به نمایش گذاشته می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته روز شنبه ۲۹ بهمن فیلم سینمایی «ایمو» ساعت ۱۸:۳۰ در سینما قدس شهر اردبیل و روز یکشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۸ در سینما انقلاب شهر پارس‌آباد مغان به نمایش درمی‌آید و بعد از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور تهیه‌کننده، کارگردان و مخاطبان برگزار می‌شود.

حمید پروین جدا، میلاد مرادی، مژده دهقانی، فرناز زوفا، رضا شرافتی، علی حافظ‌پور از جمله بازیگران فیلم «ایمو» هستند.

فیلم سینمایی «ایمو» از ۱۴ دی در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شده است.

این فیلم داستان جوانی شهرستانی به نام حمید است که برای کار به تهران می‌آید و در کافه‌ای مشغول به کار می‌شود اما به مرور زمان با اختلاف فرهنگی مواجه می‌شود.

عوامل فیلم سینمایی «ایمو» عبارتند از نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: هاشم مرادی، مشاور کارگردان: امیرعباس ربیعی، مشاور فیلمنامه: محسن جسور، فیلمبردار: احمد عبدی، تدوینگر: حمید نجفی‌راد، آهنگساز: مسعود سخاوت‌دوست، طراح گریم: محمود آسمانی، طراح صحنه و لباس: مرتضی پورحیدری، مدیر تولید: مسعود آفریده، صدابردار: میثم حسنلو، مدیر برنامه‌ریزی: سهیل درویش‌پرور، اصلاح رنگ و طراح پوستر: محمد مرادی.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند