تلوبیون

ثبت ۴ میلیون بازدید و ۷ میلیون محتوا برای «مستوران»

به گزارش باکس افیس ایران:  پخش سریال «مستوران» که به تازگی در شبکه یک به پایان رسیده است حدود ۴ میلیون بار در تلوبیون دیده شده است.

همزمان با پایان سریال «مستوران» آمار محتوایی و بازدیدهای این سریال بررسی شده است. این سریال تا روز جمعه (۳۱ تیر) روی آنتن شبکه یک بود و بعد از ۲۶ قسمت پخش آن به پایان رسید.

«مستوران» را سید جمال سید حاتمی و مسعود آب پرور کارگردانی کردند و بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، بیژن بنفشه خواه، رویا میرعلمی، رابعه اسکویی و … در آن حضور داشتند. فیلمنامه «مستوران» توسط فائزه یارمحمدی و یزدان کاظمی نوشته شد که داستان آن، روایت حکایت‌های کهن ایرانی بود. سازمان اوج تصمیم دارد فصل دوم «مستوران» را هم تولید کند.

نزدیک به ۴ میلیون بازدید در تلوبیون

چند سالی است سایت و اپلیکیشن تلوبیون به عنوان یک مرجع برای سنجش میزان مخاطب، شناخته می‌شود. هر چند تلوبیون نمی‌تواند مرجع «کامل» برای پی بردن به تعداد بیننده‌های یک اثر باشد اما یکی از شاخص‌ها به حساب می‌آید.

«مستوران» تا روز یک شنبه (دوم مرداد) در تلوبیون ۳,۹۹۷,۷۱۶ بازدید داشته است که آمار قابل توجهی محسوب می‌شود.

بیش از ۷ میلیون محتوا در گوگل

موتور جست و جوی گوگل، امکانی است که با مراجعه به آن می‌توان پی به میزان محبوبیت یک محصول از سوی مخاطب برد. هر چه قدر میزان تولید محتوا درباره آن بیشتر باشد، این نتیجه به دست می‌آید که محصول مورد نظر، خواهان بیشتری دارد.

با وارد کردن عنوان «سریال مستوران» در گوگل ۷٬۰۵۰٬۰۰۰ نتیجه به دست می‌آید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند