موزه عبرت

نمایش کاربردی «جهنم سرد» اجرا می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران:  نمایش کاربردی «جهنم سرد» به کارگردانی میلاد جباری مولانا از شانزدهم بهمن در موزه عبرت به اجرا در می‌آید.

آیین افتتاحیه نمایش «جهنم سرد» شانزدهم بهمن با حضور برخی پیشکسوتان هنرمند و مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجلس شورای اسلامی به همراه رونمایی از در موزه عبرت برگزار می‌شود.

پیش فروش بلیت‌های سه روز نخست این نمایش با ۲۵ تا ۴۰ درصد تخفیف آغاز شده است.

داستان نمایش از این قرار است که بعد از ترور زندی پور و مستشاران آمریکایی وضعیت بازداشتگاه موقت کمیته مشترک ملتهب می‌شود و در ادامه ۹ نفر را با دلیل و بدون دلیل در تپه‌های اوین تیرباران می‌کنند.

این نمایش از ۱۶ تا ۳۰ بهمن هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه اجرا می‌شود.

بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا داوود اصغرنژاد، علیرضا بهجتی، پارسا پیراسته، بهار پوزش پور، علیرضا ثابتی، رضا ریحانی، میلاد رحیم زاده، ابوالفضل ذوالفقاری، محمد حسین زالی، علی علیزاده، فرشاد قره داغی، نیره قریب، محمود کامشگران، هلیا کسایی، رویا کریمی، بهار گل آور، محسن محمودیان، نازنین مفیدی، علیرضا هاشم زاده‌ هستند.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از مدیر تولید و برنامه ریز: حمیده خلدی، دستیاران نگارش: سید حامد قریشی، ساجده نیک صفت، دستیار اجرا: محسن محمودیان، دستیار بازیگردان: مسعود نیازی، منشی صحنه: محدثه بیجاری، موسیقی: بردیا یوسفی، گریم: محسن محمودیان، محدثه بیجاری، بهار پوزش پور، مدیر تدارکات: بینظیر غفوری، فنی: اصغر مقدم، روابط عمومی: فاطمه خسروی.

در توضیح نمایش آمده است: این نمایش برای افراد زیر ۱۵ سال، بیماران قلبی و عصبی، افراد مبتلا به صرع و بانوان باردار ممنوع است. نمایش در کریدورها و سلول‌های زندان اجرا می‌شود. بخش‌هایی از نمایش چشم تماشاگران بسته است و در بخش‌هایی خود تماشاگر بازیگر است و در پایان هم خبری از صندلی برای نشستن نیست بنابراین از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۵ سال خودداری کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند