موقعیت مهدی

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی

به گزارش باکس افیس ایران: اکران فیلم‌های نوروزی در سینما، از دهه سوم اسفند آغاز شد؛ موقعیت مهدی ، قدغن ، شادروان ، روز صفر ، مرد بازنده ، سگ بند و گل به خودی هفت فیلمی هستند که نوروز ۱۴۰۱ رنگ اکران به خود گرفتند.

در ادامه گزارش، آمار فروش فیلم‌های سینمایی نوروز را بخوانید:

فیلم سینمایی «سگ‌بند» به کارگردانی مهران احمدی که در ژانر کمدی ساخته شده با فروش ۶۳ هزار بلیت و دو میلیارد و ۵۲۴ میلیون تومان صدرنشین جدول فروش نوروز ۱۴۰۱ سینماهاست. این فیلم از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ تاکنون برای یک هفته روی پرده سینماست.

«موقعیت مهدی» پس از گذشت دو هفته از نمایش به فروش دو میلیارد و ۱۱ میلیون تومانی دست یافته و تاکنون ۶۰ هزار تماشاگر داشته است.

فیلم سینمایی «شادروان» ساخته حسین نمازی با فاصله نسبت به دو فیلم صدرنشین دیگر کمدی نوروز ۱۴۰۱ سینما‌های سراسر کشور است که پس از یک هفته نمایش روی پرده، ۳۳ هزار بلیت و یک میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان فروخته است. این فیلم نیز جزو فیلم‌های مورد پرمخاطب چهلمین جشنواره فیلم فجر بود.

در رتبه چهارم گیشه نوروزی فیلم سینمایی «مرد بازنده» اثر محمدحسین مهدویان با فروش ۲۱ هزار بلیت و ۸۶۴ میلیون تومانی قرار دارد.

فیلم سینمایی «روز صفر» ساخته سعید ملکان که در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر مورد توجه مخاطبان قرار گرفت با گذشت یک هفته از آغاز نمایش خود ۱۸ هزار قطعه بلیت و ۶۹۱ میلیون تومان فروش داشته است.

با فاصله‌ای زیاد نسبت به ۵ فیلم نخست فیلم سینمایی «گل به خودی» به کارگردانی احمد تجری دیده می‌شود که تنها فیلم کودک سینما‌ها در این بازه زمانی است که تاکنون موفق به فروش ۳ هزار و ۴۰۰ قطعه بلیت و ۱۱۸ میلیون تومان شده است.

رتبه هفتم جدول فروش فیلم‌های نوروزی به فیلم سینمایی «قدغن» ساخته محمدحسین فرحبخش اختصاص دارد که با فروش ۲ هزار و ۸۰۰ بلیت و ۹۲ میلیون تومان گیشه مناسبی نداشته است.

مستند سینمایی «لیبیدو: خون‌ریزی» به کارگردانی محمد خوشدل‌فر نیز دیگر اثر اکران شده از بیست و سوم اسفندماه ۱۴۰۰ است که تاکنون توانسته ۱۷ قطعه بلیت و ۲۳۵ هزار تومان بلیت بفروشد و در انتهای جدول فروش نوروز ۱۴۰۱ سینما‌ها قرار بگیرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند