دلال

نیکلاس کیج دلال اسلحه می شود

به گزارش باکس افیس ایران: نیکلاس کیج و بیل اسکارسگارد در دنباله «اربابان جنگ» در نقش پدر و پسری بازی می‌کنند که دلال اسلحه هستند.

نیکلاس کیج به دنیای تجارت غیرقانونی اسلحه بازمی‌گردد، اما این بار آن را به امری خانوادگی بدل می‌کند.

کیج بار دیگر با اندرو نیکول نویسنده و کارگردان در «اربابان جنگ» همراه می‌شود تا دنباله فیلم جنایی اصلی را که محصول سال ۲۰۰۵ بود خلق کنند.

بازیگر برنده اسکار در این فیلم در نقش یوری اورلوف با بیل اسکارسگارد که در نقش پسر وی بازی می‌کند، جلوی دوربین می‌رود.

فیلمبرداری این فیلم از پاییز ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد.

در «اربابان جنگ» اورلوف بدنام‌ترین تیرانداز جهان را پیدا می‌کند چون متوجه می‌شود آنتون پسرش گروهی از مزدوران را جمع کرده تا با دخالت آمریکا در خاورمیانه مقابله کند. این اهداف متفاوت رقابت تلخی را بین پدر و پسر ایجاد می‌کند که در نهایت آنها را در برابر هم قرار می‌دهد.

نیکول درباره فیلم گفت: چیزهای بیشتری برای کشف این شخصیت‌ها وجود دارد و همان طور که افلاطون گفته «فقط مردگان پایان جنگ را دیده‌اند».

کمپانی فیلم‌نیشن قصد دارد تا امتیاز پخش این فیلم را در جشنواره کن امسال به خریداران ارایه کند.

نیکول که برای فیلمنامه «نمایش ترومن» نامزدی اسکار را کسب کرده در ادامه کارش فیلمنامه‌های خود را کارگردانی هم کرد که «آنون» با بازی کلایو اوون و آماندا سایفرید، «کشتن خوب» با بازی ایتن هاوک و «میزبان» با بازی سرشا رونان از جمله آنها هستند.

نیکلاس کیج برای «ترک لاس وگاس» برنده اسکار شد و برای فیلم «اقتباس» یک بار دیگر نامزدی اسکار را کسب کرد. «وزن تحمل‌ناپذیر استعدادی عظیم»، «خوک» و «رنفیلد» از فیلم‌های اخیر وی هستند.

اسکارسگارد که به تازگی با «جان ویک ۴» دیده شد در بازسازی «کلاغ» به کارگردانی روپرت سندرز بازی خواهد کرد.

وندوم پیکچرز از تهیه‌کنندگان فیلم، برنده بهترین فیلم اسکار ۲۰۲۲ یعنی «کودا» بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند