بازیگر

عتراض بن‌افلک و مت دیمون به سوء‌استفاده ترامپ

به گزارش باکس افیس ایران: ۲ بازیگر و تهیه‌کننده هالیوودی در پی استفاده بدون اجازه ترامپ از مونولوگ فیلمشان گفتند این کار را تایید نمی‌کنند.

 

استودیوی تولیدی که بن افلک و مت دیمون آن را تأسیس کرده‌اند، با استفاده ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری سابق آمریکا از مونولوگ فیلمشان «ایر» مخالفت کرد.

در نمایش کلیپ صوتی سخنرانی ترامپ از سخنان مت دیمون در فیلم «ایر» به کارگردانی بن افلک استفاده شده و در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

ترامپ شنبه ویدیویی را به اشتراک گذاشت که شامل کلیپ‌هایی از راهپیمایی‌های او می‌شد و روی این فیلم از صدای دیمون استفاده شده که نقش سانی واکارو، نماینده فروش نایک را در فیلم چگونگی ایجاد برند «ایر جوردن» بازی می‌کند. وی در صحنه‌ای می‌گوید: «با پول می‌شود تقریباً همه چیز خرید، اما با پول نمی‌توان جاودانگی خرید. جادوانگی را باید به دست آورد».

سخنگوی کمپانی این ۲ بازیگر گفت: ما هیچ اطلاع قبلی نداشتیم، رضایت هم نداشتیم و تأیید نمی‌کنیم که فیلم یا صوتی از «ایر» توسط کمپین ترامپ برای تبلیغ سیاسی یا هر استفاده دیگری به کار گرفته شود.

سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ در پاسخ به این بیانیه با یک ایموجی پاسخ داد!

ترامپ تنها چند روز پس از آنکه هیات منصفه فدرال او را به اتهامات مرتبط با مدیریت اسناد طبقه بندی شده متهم کرد، این ویدیو را به اشتراک گذاشت.

ترامپ در طول سال‌ها بدون اجازه از چنین موادی استفاده کرده و این اولین بار در دنیای سرگرمی نیست که با چنین کاری از سوی وی روبه رو می‌شوند.

افلک و دیمون که از ترامپ انتقاد کرده‌اند در گذشته از دموکرات‌ها حمایت کرده‌اند.

دیمون در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر در سال ۲۰۱۷، اقدامات ترامپ به عنوان رییس جمهوری را «مضر» خوانده بود. افلک نیز پس از ملاقات با ترامپ در مراسم هفته مد میلان، به شدت از ترامپ انتقاد کرده بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند