گزارش فروش هفتگی سینماها | ۱۶ میلیارد تومان سهم پژمان جمشیدی از گیشه

فروش فیلم‌های روی پرده پژمان جمشیدی طی هفته گذشته به مرز ۱۶ میلیارد تومان رسید که از این بین ۱۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان سهم فیلم «هتل» است.

به گزارش باکس آفیس ایران، پژمان جمشیدی در حال حاضر سه فیلم «هتل»، «شهر هرت» و «بی مادر» را بر پرده سینماها دارد که فروش این‌فیلم‌ها طی هفته گذشته به رقم ۱۵ میلیارد و ۷۳۵ میلیون و ۳۵۳ هزار تومان رسیده است. از این رقم ۱۴ میلیارد و ۱۴۱ میلیون تومان سهم فیلم «هتل» است. این فیلم طی هفته گذشته توانست ۳۱۴ هزار و ۱۸ مخاطب را جذب سالن‌های سینما کند.

کمدی جدید سید مسعود اطیابی با فروشی که طی هفته گذشته داشت در مجموع توانست گیشه خود را به رقم ۲۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برساند. از ابتدای اکران تاکنون ۵۲۶ هزار و ۱۶۷ مخاطب به تماشای این فیلم نشسته‌اند.

بعد از فیلم «هتل»، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» دومین فیلم پر فروش هفته است. در این هفته ۱۱۸ هزار و ۱۱۷ مخاطب برای تماشای این فیلم بلیت خریدند تا فروش هفتگی آن به رقم ۴ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان برسد. این انیمیشن در مجموع توانسته گیشه خود را از مزر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عبور دهد.

کمدی «فسیل» که با اکران فیلم «هتل» صدرنشینی هفتگی خود را دو هفته‌ای است از دست داده، طی هفته گذشته ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروش کرد و در جایگاه سوم جدول فروش هفتگی نشست. این فیلم از ابتدای اکران خود تا به امروز ۶ میلیون و ۲۰۷ مخاطب به فروش ۲۶۸ میلیارد تومان دست پیدا کرده است.

جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی هم در اختیار فیلم کمدی «شهر هرت» است. تعداد مخاطبان این کمدی طی هفته گذشته ۳۳ هزار و ۲۸۹ مخاطب بوده که با جذب این تعداد فروش آن به رقم  ۱ میلیارد و ۴۹۷ میلیون تومان رسید. شهرهرت در مجموع با فروش ۶۸ میلیاردی خود تا به اینجا دومین فیلم پرفروش اکران امسال است.

فیلم «گیج‌گاه» ساخته عادل تبریزی پنجمین فیلم پرفروش هفته با رقم ۹۶۳ میلیون تومان بوده است. این فیلم طی هفته‌ای که گذشت توانست ۲۳ هزار و ۵۱۷ مخاطب را جذب سالن‌های سینما کند.

«نارگیل» با فروش ۸۳۶ میلیون تومان ، «هولیا » با فروش ۵۹۵ میلیون تومان و «بی مادر» با فروش ۱۲۸ میلیون تومان  فیلم‌های ششم ، هفتم و هشتم جدول فرش هفتگی هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند