تیکت مستر

همایون شجریان در کانادا هم رکورد زد

به گزارش باکس افیس ایران:  همایون شجریان در تورنتو هم رکورد زد و در ۲۴ ساعت ۳۲۰۰ بلیت کنسرتش در «تیکت مستر» به فروش رفت تا این اجرا بار دیگر تمدید شود.

همایون شجریان در تورنتو هم رکورد زد و در ۲۴ ساعت ۳۲۰۰ بلیت کنسرتش در «تیکت مستر» به فروش رفت تا این اجرا بار دیگر تمدید شود. بنابراین، بلیت فروشی کنسرت روز جمعه دوم سپتامبر در شهر تورنتوی کانادا تکمیل شد و بلافاصله فروش بلیت برای روز بعد از آن یعنی سوم سپتامبر ۲۰۲۲ تمدید و آغاز شد.

پیش بینی می‌شود ده هزار نفر در این کنسرت شرکت کنند. این اولین بار است که یک خواننده موسیقی ایرانی در تورنتو تا این حد مورد استقبال قرار می‌گیرد.

در سال‌های اخیر با شیوع کرونا، اجراهای صحنه‌ای و کنسرت‌های موسیقی به تعطیلی کشیده شد و تنها در برخی موارد جزئی و بیشتر در خارج از کشور یا در جزیره کیش شاهد تک کنسرت‌هایی از خوانندگان ایرانی بودیم. اما با فروکش کردن شیوع ویروس کرونا و بخصوص از ماه‌های منتهی به سال جدید، دور جدیدی از کنسرت‌های موسیقی آغاز شد که در فاصله کوتاهی به حجم گسترده‌ای از تورهای کنسرت و اجراهای موردی و تمدیدی در تهران و دیگر شهرها و استان‌های کشور آغاز شد. در همین بازه زمانی که با رکوردشکنی‌هایی در بین خوانندگان موسیقی پاپ همراه بود، کنسرت همایون شجریان، خواننده موسیقی ایرانی اما تمام رکوردها را درنوردید و لحظه‌ای تاریخی در ثبت میزان و حجم فروش بلیت برای خود برجای گذاشت. خیلی کم پیش آمده که یک کنسرت فروش بلیت‌هایش در چند ساعت اول باز شدن پلتفرم فروش، تمام شود و بعد از بلیت‌فروشی برای ۳۰ اجرا، کنسرت برای ۳‌بار تمدید شود. تمدیدی که با فروش بیش از ۳۰ هزار بلیت همراه باشد.

فروش بلیت کنسرت همایون شجریان آنقدر زود تمام شد و بازار سیاهش شکل گرفت که در روزهای ابتدایی همه علاقه‌مندان به کنسرت شجریان، سایت فروش بلیت را مقصر دانستند! اما تمدید چندباره کنسرت و فروش بلیت‌ها نشان داد که اگر این خواننده، تا پایان تابستان هم کنسرت بگذارد، بلیت‌هایش فروش می‌رود.

با توجه به شرایط موجود و رونق گرفتن دوباره کنسرت‌ها و اینکه خانواده‌ها نیز به مقوله موسیقی و کنسرت با دیدی جدی‌تر در سبد خانوادگی خود نگاه می‌کنند، ترافیک برگزاری کنسرت‌ها تا زمان آغاز محرم و صفر همچنان ادامه خواهد یافت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند