فیلم کوتاه «مشروع» روی میز تدوین

باکس آفیس ایران : فیلم کوتاه «مشروع» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج هفته گذشته جلوی دوربین رفت و برای حضور در جشنواره‌ها وارد مرحله تدوین و صداگذاری شد.
«مشروع»، پس از «این من نیستم» دومین ساخته علیرضا معروفی در سینمای کوتاه است.

این فیلم کوتاه در مورد زندگی واقعی شهید مهدی شرع‌پسند، فرمانده اولین گروه اعزامی از کرج به جبهه‌های نبرد است و در خلاصه داستان آن آمده است: «مهدی در سال ۱۳۶۰ برای مرخصی به کرج می آید و برای با خبر شدن از احوال رفقایش به سپاه کرج سر می زند. به اجبار بچه‌ها، ناهار را در سپاه کرج می‌ماند و بعد از صرف ناهار مفقود می‌شود. اکنون همه به دنبال مهدی می‌گردند.»

در این فیلم کوتاه مهدی جاوید نقش شهید مهدی شرع‌پسند را ایفا کرده است و مرتضی مرادی، علی برنگی، مصطفی خدابنده لو، محمدجواد حشمی پور، مهدی معزی، محمد حسین عبداللهی و محسن رنجبر در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

امیر اشتری در مقام ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از این پروژه حمایت مالی کرده است و با حضور عمار ایزدیار عضو شورای اسلامی شهر کرج، علی ذبیحی شهردار منطقه ۱ کرج، محمد کاوه‌ای جانشین سازمان حفظ و آثار و ارزش های دفاع مقدس کرج بر سر صحنه فیلمبرداری، این پروژه آغاز به کار کرده است. همچنین رشید کبودوندی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) و امیر آقابابایی معاونت فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) از این پروژه حمایت لجستیکی کرده‌اند.

از دیگر عوامل این فیلم کوتاه می‌توان به فیلمبردار: علی گلکار، صدابردار: یعقوب عبداللهی، دستیاران کارگردان: محسن رنجبر، یلدا محمدپناه، مهدی معزی و محمدجواد حشمی پور، منشی صحنه: زهرا امانی، تدوین: محسن شکری، مدیرصحنه: محمدحسین عبداللهی، دستیار فیلمبردار و عکاس پشت صحنه: مجید پازوکی، عکاس: لیلا میناوند، اشاره کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند