فیلم سینمایی

۱۸۵ هزار مخاطب به تماشای «هِناس» نشستند

به گزارش باکس افیس ایران:  فیلم سینمایی «هناس» با گذشت ۶ هفته از آغاز اکران به فروش ۴ میلیاردی در سینماها و اکران‌های سیار رسید.

فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خرداد ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده با گذشت حدود ۶ هفته از شروع اکران به فروش ۴ میلیاردی در سینماها و اکران‌های سیار رسیده است.

«هناس» که برای اولین بار با نگاهی دراماتیک و دلهره‌آور به روایت زندگی و ترور یکی از شهدای هسته‌ای می‌پردازد با جذب ۱۶۰ هزار مخاطب و فروش ۳ میلیارد و هشتصد میلیون تومانی در سینماها و ۲۵ هزار مخاطب با فروش بیش از ۳۵۰ میلیون تومان در اکران‌های سیار به جمع ۱۸۵ هزار مخاطب و فروش ۴ میلیاردی رسیده است.

همچنین در هفته گذشته سه شنبه ۲۱ تیر که «هناس» با اعلام وزیر ارشاد به صورت رایگان در سینماهای سراسر کشور اکران شد ۳۰ هزار مخاطب به تماشای روایت زندگی شهید داریوش رضایی نژاد نشستند که معادل ۵۵۵ میلیون تومان فروش را برای این فیلم سینمایی به همراه داشته است.

اکران فیلم سینمایی «هناس» با بازی مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش شهید داریوش رضایی نژاد هم اکنون در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند