پگاه آهنگرانی به فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ» پیوست

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ» با کارگردانی کریم لک‌زاده که آماده حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است، پگاه آهنگرانی را به عنوان اولین بازیگر خود معرفی کرد.

با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «شیرجه بزرگ» با کارگردانی کریم لک‌زاده، پگاه آهنگرانی به این پروژه سینمایی پیوست.

همچنین پیش‌بینی می‌شود با اتمام مراحل فنی «شیرجه بزرگ» که اولین فیلم بلند سینمایی کریم لک‌زاده در مقام کارگردانی است، نخستین نمایش این فیلم، در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر باشد.

«شیرجه بزرگ» که فیلمی جاده‌ای است، در لوکیشن‌های تهران، گیلان و کشور ارمنستان فیلمبرداری خواهد شد.

کریم لک‌زاده، کارگردان و نویسنده، پیش از این با ساخت فیلم‌های کوتاهی چون «قمارباز» و «دختری در میان اتاق»، موفق به دریافت جوایز مختلفی از جشنواره‌های گوناگون شده است. همچنین دو فیلم «قیچی» و «کله سرخ» او نیز در گروه هنر و تجربه اکران شده است.

لک‌زاده قصد دارد در اولین فیلم سینمایی خود علاوه بر بازیگران چهره، از بازیگران و عوامل فیلم‌های کوتاهش که پیش از این جوایزی را دریافت کرده بودند هم برای نقش آفرینی استفاده کند.

در خلاصه داستان این فیلم‌سینمایی آمده است: «مَرد و مریم برای یافتن گمشده‌شان همراه با سه جامانده از یک گروه سیرک، وارد سفری پر ماجرا در جاده‌ها می‌شوند…»

سایر عوامل «شیرجه بزرگ» عبارتند از کریم لک‌زاده (نویسنده و کارگردان)، مقداد محمدی‌نژاد(دستیار اول کارگردان)، پویان رنجبر(مدیر فیلمبرداری)، هادی معنوی‌پور(مدیرصدابرداری)، هانا حواری نصب( مدیرتولید).


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند