فیلم سینمایی

نیم میلیاردی شدن “آقای سانسور”

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی «آقای سانسور» همچنان در معدود سینماهای دایر در کشور روی پرده قرار دارد و مجموع فروش آن نیز به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

با وجود تعطیلی اکثر سینماهای تهران و شهرستان‌ها و توقف نمایش فیلم‌ها، فیلم سینمایی «آقای سانسور» طبق اعلام سایت سمفا در معدود سینماهای دایر در کشور در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفته است. مجموع فروش این فیلم سینمایی نیز تاکنون به مبلغی حدود ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

«آقای سانسور» تا قبل از تعطیلی سالن‌های سینما تنها دو هفته روی پرده قرار داشت و حالا با شرایط تعطیلی بخش عمده سالن‌ها طبق اعلام سازندگانش، همچنان با استقبال مخاطب روبرو است.

علی مثنوی مجری طرح این پروژه درباره وضعیت ادامه نمایش «آقای سانسور» گفت: متأسفانه بخش عمده سالن‌ها به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده‌اند و فیلم تنها در چند شهر به نمایش خود ادامه می‌دهد. به گزینه‌هایی مانند اکران آنلاین هم فکر کرده‌ایم، اما با توجه به انتشار نسخه قاچاق فیلم‌ها و فضای ناامنی که در این حوزه وجود دارد فعلا تصمیم قطعی در این رابطه نگرفته‌ایم.

محمدرضا فروتن، بهرام افشاری، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمود پاک‌نیت، علی مثنوی، گیتی قاسمی، امیر کربلایی‌زاده، صحرا اسدالهی، امیراشکان مثنوی، شاهین باباپور، علی ضیایی، حسن نوری، بابک برزویه، همراه با هنرمند خردسال آریانا مثنوی گروه بازیگران این فیلم کمدی را تشکیل می‌دهند.

پخش این فیلم برعهده شرکت سینمایی نمایش گستران قرار دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند