مراسم آیین سپاس از تهیه کنندگان سینمای ایران + عکس

به گزارش باکس افیس ایران: نخستین دوره آیین سپاس از تهیه کنندگان به همت جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران با حضور اهالی سینما برگزار شد و اجرای مراسم را احسان علیخانی بر عهده داشت.

تندیس ابوریحان بیرونی نخستین آئین سپاس تهیه کنندگان سینمای ایران به هارون یشایایی (چهره ماندگار)، مسعود جعفری جوزانی (چهره موثر)، سید جمال ساداتیان (تهیه کننده موفق)، پیمان معادی و زینب تقوایی (تهیه کننده اول مرد و زن)، سید حامد جعفری (تهیه کننده انیمیشن)، محمدرضا رخشان (تهیه کننده پرمخاطب ترین فیلم سینمایی کمدی)، رضا عطاران (چهره موثر در فیلم های پرمخاطب کمدی)، بهرام رادان(تهیه کننده فیلم با دستاوردهای هنری)، علیرضا سرتیپی (پخش کننده فعال و موفق)، حبیب اسماعیلی (پخش کننده فعال و موفق)، نیکی کریمی و تینا پاکروان (سینماگران فعال در حوزه زنان) اهدا شد.

پردیسنیکی کریمی (سینماگر فعال در حوزه زنان)، سید ابراهیم عامریان (تهیه کننده رکوردار مستمر فیلم های پرمخاطب)، سعید ملکان (جسارت در تولید آثار سینمایی ارزشمند) اهدا شد.

عکس هایی از بازیگران در این مراسم که در باشگاه تشریفاتی اقدسیه برگزار شد در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد. بسیاری از کاربران از تیپ ساده بازیگران در این جشن استقبال کرده و معتقدند که زیبایی در سادگی است.

بعضی از کاربران نیز مخالف این دسته از مراسم ها در شرایط کنونی اقتصادی ایران و ریخت و پاش ها هستند و معتقدند که مشکلات اقتصادی مردم بسیار است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند