انیمیشن

انجام تدوین نهایی «بچه زرنگ»

به گزارش باکس افیس ایران:  تدوین نهایی انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری و کارگردانی بهنود نکویی و محمدجواد جنتی به پایان رسیده است.

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» جدیدترین ساخته گروه هنر پویا به تهیه‌کنندگی حامد جعفری یک قدم به نمایش نسخه نهایی، نزدیک تر شد.

بهنود نکویی که پیش‌تر کارگردانی آثاری همچون «استریپی» و «روبی و جوجه‌ها» را در کارنامه خود داشته است، به عنوان کارگردان «بچه زرنگ» اظهار کرد: به تازگی فرایند تدوین نهایی انیمیشن سینمایی بچه زرنگ به پایان رسیده است و این اثر بعد از اتمام مراحل صداگذاری، موسیقی و اصلاح رنگ، آماده نمایش عمومی خواهد شد.

نکویی در باره خبر شرکت این اثر در جشنواره فیلم فجر نیز عنوان کرد: تا آنجایی که من اطلاع دارم تهیه کننده، فرم حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده است.

وی درباره فرایند ساخت «بچه‌ زرنگ» که بر خلاف بقیه آثار هنرپویا، فرایند طولانی‌تری داشته است، گفت: من از میانه فرایند ساخت به این پروژه اضافه شدم و به نظرم در این‌باره تهیه‌کننده بهتر می‌تواند توضیح دهد.

این کارگردان توضیخ داد: جای هیچ نگرانی درباره این اثر نیست و ما مراحل مختلف را با کمک عوامل حرفه‌ای این اثر با دقت پیش برده‌ایم، فرایند پس تولید را هم با همین دقت و وسواس به انتها خواهیم رساند و من این اطمینان را به مخاطبین آثار هنرپویا می‌دهم که خروجی نهایی «بچه زرنگ» یک قدم جلوتر از آثار گذشته هنرپویا باشد.

انیمیشن سینمایی«بچه‌زرنگ» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کمپانی هنرپویا است که تهیه‌کنندگی آن را حامد جعفری و کارگردانی آن را بهنود نکویی و محمدجواد جنتی برعهده دارند.

همچنین در خلاصه قصه این اثر آمده است: «محسن پسر بچه‌ای است که عاشق ابر قهرمان‌های فیلم هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش باز گرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است و … .»

گروه هنر پویا در سال‌های قبل ساخت انیمیشن‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را نیز در کارنامه خود داشته است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند