سریال

عمه نسا پس از قتلش هم در «مستوران» حضور دارد

به گزارش باکس افیس ایران: بازیگر سریال تلویزیونی «مستوران» گفت: با وجود اینکه در قسمت سوم سریال کشته می‌شوم، ولی در قسمت‌های بعدی هم حضور دارم و چون جزییات قصه لو می‌رود، توضیحات بیشتری در این رابطه نمی‌دهم.

صفا آقاجانی، بازیگر سریال‌های «ستایش۳»، «پرستاران»، «ترور خاموش» و «مستوران» که این شب‌ها از شبکه یک پخش می‌شود،  اظهار کرد: این سریال فانتزی است و به مساله سحر و جادو می‌پردازد. از زمان سلطان و شبان تلویزیون چنین پروژه فانتزی قصه داری نداشته و بیشتر کارها رئال و مربوط به زمان امروز بوده است. شباهت این سریال با سلطان و شبان در فانتزی بودن و رنگ و لعاب و موقعیت تاریخی و قدیمی سریال است.

این بازیگر با بیان این که نقش اصلی فاز یک بر عهده آقای حمیدرضا آذرنگ بود تاکید کرد: خانواده لیث در سریال یک خانواده خیلی روحانی و معنوی هستند. عمه خانواده، عمه نساست که لیث به او وابستگی دارد و نفر اول زندگی اش است. عمه نسا کسی است که که لیث را بزرگ کرده است و او هم شخصیت روحانی دارد. خانم حمیده مقدسیکه دستیار آقای سیدجمال سیدحاتمی کارگردان سریال هستند انتخاب بازیگر را انجام دادند. من قبلا با آقای سیدحاتمی در سریال سرگذشت و سرنوشت کار کرده بودم.

آقاجانی با بیان این مطلب که مستوران به جادوگری می‌پردازد اظهار داشت: در سینمای هالیوود هم به جادوگری می پردازند ولی نه مستوران و نه آن فیلم ها هیچ کدام جادوگری را ترویج نمی‌دهند. قصه های هری پاتر یک زمانی همه جا را تسخیر کرده بود به جادوگری می پرداخت و تخیل آدم ها را به کار می انداخت. اول این سریال هم توضیح می دهند که این اتفاقات واقعیت ندارد و صرفا یک قصه است. عمه نسا با دیدن لوح رازها را فاش می‌کند. همیشه در قصه‌های فانتزی ما ایرانیان آینه دیدن مرسوم بوده است. شاید آقای کاظمی از این موضوع استفاده و لوح را جایگزین کرده‌اند.

خانه‌داری می‌کنم

وی با اعلام این نکته که الان مشغول کاری نیستم و خانه‌داری می‌کنم توضیح داد: انتخاب های دنیای تصویر بر اساس ارتباطات است و ربطی به هیچ چیز دیگری ندارد. یک عده دور هم می نشینند و بازیگر انتخاب می کنند. کسانی را که می‌شناسند انتخاب می کنند و احتمالا من را کمتر می‌شناسند.

حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی بازیگرانی‌ هستند که در فصل نخست مستوران مقابل دوربین قرار گرفته‌اند.

تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگرفته از قصه های کهن ایرانی است و مجری طرح این مجموعه استودیو بادبان است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند