تاریخ معاصر ایران در قالب یک سریال دو فصلی در حال روایت است | «تنها گریه نکن» یک عاشقانه تاریخی

سریال تلویزیونی «تنها گریه کن» به کارگردانی علی درخشنده یک عاشقانه تاریخی است که در دو فصل برای پخش آماده می‌شود.

به گزارش باکس آفیس ایران، «تنها گریه کن» به کارگردانی و نویسندگی علی درخشنده سریالی تاریخی است که داستان آن سرگذشت سه دهه از دوران معاصر کشورمان را در برمی گیرد. قصه با محوریت زندگی یک خانواده پیش می رود که درگیر اتفاقات مختلف می شوند و از زاویه نگاه آن ها بخشی از تاریخ معاصر ورق می خورد.

سریال «تنها گریه کن» در دو فصل تولید می‌شود و افسانه کمالی، رابعه مدنی، خاطره حاتمی، رها ربانی نیا، مرجان قمری، احمد کاوری، هادی شیخ الاسلامی، رحیم نوروزی، حسن رضایی، یوسف صفری بختیاری، پیام احمدی نیا، سیاوش چراغی پور و … بازیگران آن هستند. همچنین در این سریال از چند چهره جدید استفاده شده است.

نمایی از سریال «تنها گریه نکن»
«تنها گریه نکن» زمینه ساخت یک شهرک جدید با ساختار دهه شصت شمسی در حاشیه شهرک غزالی را ایجاد کرده است که می تواند مورد استفاده دیگر آثار هم قرار بگیرد. برخی لوکیشن‌های سریال، با بیش از ۳۲۰۰ متر بنا ساخته شده اند. لوکیشن هایی مثل حسینیه ارشاد، اداره فرهنگ قبل از انقلاب، بیمارستان مدرسه شهربانی، سالن کشتی و ژاندارمری و … برای این سریال بازسازی شده است. همچنین بخش های دیگری از سریال در شهر یوش (زادگاه نیما یوشیج)، بلده، لفور، مشهد و قم فیلمبرداری می شود.

تصویربرداری سریال «تنها گریه نکن» همچنان ادامه دارد و این مرحله از تولید هشت ماه دیگر نیز ادامه خواهد داشت. سریال علی درخشنده برای پخش در سال ۱۴۰۳ آماده می‌شود.

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند