احتمال تولید فصل جدید سریال «زیرخاکی» برای سال ۱۴۰۳ قوت گرفت | قصه پژمان و فریبرز باغ‌بیشه به فصل چهارم می‌رسد

به گزارش باکس آفیس ایران، طبق گزارش خبرگزاری مهر، سیمافیلم قصد تولید سریال‌های مختلفی دارد که بخشی از آنها سریال‌هایی هستند که سابقه رسیدن به فصل‌های بالاتر را دارند. طبق این گزارش، فصل چهارم زیرخاکی هم جزو همین آثار است.

فصل اول این سریال اردیبهشت سال ۱۳۹۹ روی آنتن رفت و به قدری مورد توجه قرار گرفت که یک سال بعد فصل دوم آن ساخته شد و در نوروز ۱۴۰۱ به فصل سوم رسید.

همان زمان مدام در رسانه‌های مختلف روی این مسئله تاکید می‌شد که «زیرخاکی» از جمله سریال‌هایی است که قابلیت رسیدن به فصل‌های بالاتر را دارد و جلیل سامان می‌تواند از جذابیت زوج پژمان جمشیدی و ژاله صامتی حالا حالاها استفاده کند.

نکته قابل توجه اینکه همین اواخر در مصاحبه‌ای که از پژمان جمشیدی با عادل فردوسی‌پور منتشر شد، جمشیدی تاکید داشت که بهترین اثر کارنامه‌اش، «زیرخاکی» است و شخصیت فریبرز باغ‌بیشه را بسیار زیاد دوست دارد. او صحبتی درباره اینکه آیا ماجرای فریبرز ادامه خواهد داشت یا خبر به میان نیاورد.

هنوز خبر خاصی از سوی کارگردان، بازیگران و مدیران تلویزیون درباره تولید قطعی فصل چهارم این سریال منتشر نشده. اما طبیعتا مخاطبان از تولید آن استقبال خواهند کرد.

ماجرای سریال «زیرخاکی» از دهه پنجاه شروع شد و به دهه شصت و ایام جنگ ایران و عراق رسید. داستان از این قرار بود که شخصیتی ساده‌لوح به اسم فریبرز که خودش را متخصص در امور زیرخاکی می‌دانست، در هر دوره‌ای مورد سوءاستفاده گروهی قرار می‌گرفت و زندگی‌اش به نحوی دستخوش اتفاق‌های عجیبی می‌شد.

حالا باید دید در صورتی که تصمیم برای تولید فصل چهارم این سریال قطعی باشد، جلیل سامان در این فصل روی کدام دهه دست خواهد گذاشت و فریبرز باغ‌بیشه را با چه ماجراهایی روبه‌رو خواهد کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند