جشنواره

نوبت به «های‌پاور» و «اتاقک گلی» رسید

به گزارش باکس افیس ایران: پردیس سینمایی ملت در هشتمین روز از چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر میزبان دو فیلم سینمایی با موضوع دفاع مقدس است.

چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در هشتمین روز خوب میزبان ۲ فیلم سینمایی «های پاور» هادی محمدپور و «اتاقک گلی» به کارگردانی محمد عسگری در دو سانس ۱۶ و ۱۹ هستیم.

یک روایت دیگر از منصور ستاری

فیلم سینمایی «های پاور» به کارگردانی هادی محمدپور قرار است امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۶ رو پرده سینمای ملت برود. در این فیلم سینمایی که تهیه کنندگی آن را مهدی عظیمی و اباذر جوکار برعهده داشته‌اند، بازیگرانی چون اتابک نادری، فرزاد حسنی، علیرام نورایی، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، رضوان خدامی، آرمان جوکار و هادی محمدپور حضور دارند.

این فیلم داستان نقش پدافند هوایی ارتش در عملیات والفجر هشت و طرح ابتکاری شهید منصور ستاری است.

یک عاشقانه متفاوت دهه شصتی

چندسالی است روایت‌های سینمایی در بستر دهه ۶۰ مورد توجه کارگردانان مختلف سینمایی قرار گرفته و می‌توان گفت هرسال در جشنواره فیلم فجر، آثاری حضور دارند که داستان آن در این دوره از تاریخ معاصر کشور رخ می‌دهد. این بار محمد عسگری که پیش از این به عنوان دستیار کارگردان، بازیگر در سینما فعالیت می‌کرد، با اولین اثر سینمایی خود با نام «اتاقک گلی» در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور دارد. البته داود صبوری نیز به عنوان تهیه کننده، محمد عسگری را در اولین پروژه سینمایی خود همراهی می‌کند.

عسگری یک داستان عاشقانه در سال ۱۳۶۷ و در میانه جنگ را برای اولین پروژه سینمایی خود انتخاب کرده است. فیلمی که در آن بازیگرانی چون تورج الوند، آناهیتا افشار، فریدون حامدی، تینو صالحی، هادی شیخ الاسلامی حضور دارند.

این فیلم سینمایی قرار است ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی ملت برای اهالی رسانه به نمایش گذاشته شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند