جشنواره

روسیه و برزیل به «تئاتر فجر» رسیدند

به گزارش باکس افیس ایران:  دهمین و آخرین روز اجراهای چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، میزبان اجرای ۱۳ اثر نمایشی در بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی است.

روز دوشنبه ۱۰ بهمن و در دهمین و آخرین روز اجراهای چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ۶ نمایش در بخش صحنه‌ای و ۷ نمایش در بخش خیابانی جشنواره اجرا می‌شوند.

در روز دهم جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر تالار وحدت پذیرای گروه تئاتر کشور روسیه می‌شود. نمایش «لیزای بیچاره» به نویسندگی ن.کارامزین و کارگردانی مارک روزوسکی با مدت زمان ۱۱۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۷ و ۲۰ روی صحنه می‌رود.

همچنین در این روز سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر نیز در ۲ نوبت ۱۷ و ۲۰ پذیرای گروه تئاتر کشور برزیل با نمایش «بی‌وطن» به نویسندگی کارینا کاسوچلی و کارگردانی لنرسون پولونینی با مدت زمان ۶۴ دقیقه می‌شود.

نمایش «خواب‌هایم سراغ تو را می‌گیرند» به نویسندگی و کارگردانی احسن جانمی از اصفهان با مدت زمان ۵۵ دقیقه دیگر اثری است که دهمین روز جشنواره در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن چهارسوی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

سالن سایه تئاتر شهر هم در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ میزبان نمایش «لیدر» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری از رشت با مدت زمان ۹۰ دقیقه است.

مرکز تئاتر مولوی هم در آخرین روز اجراهای جشنواره تئاتر فجر در ۲ نوبت ۱۶ و ۱۹ میزبان نمایش «فنجان در طوفان چای» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی مرتضوی‌راد از قم با مدت زمان ۷۰ دقیقه می‌شود.

نمایش «ابرهای بی‌باران» نوشته میلاد اکبر نژاد و کارگردانی حسن عابدی که با حضور برگزیده‌های استان‌ها تولید شده، دیگر نمایش صحنه‌ای روز دهم جشنواره است که در ساعت ۲۰:۳۰ و با مدت زمان ۱۱۰ دقیقه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

روز دوشنبه ۱۰ بهمن، پهنه رودکی نیز میزبان نمایش‌های «بهیگ هارونک» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجدسلیمان با مدت زمان ۲۰ دقیقه، «استامینوفن با طعم کدئین» به نویسندگی آدینه رحیم‌نژاد و کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران با مدت زمان ۲۰ دقیقه، «هیبت» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله بهادری از لنگرود با مدت زمان ۲۵ دقیقه، «نبودن برای بودن» به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان با مدت زمان ۲۵ دقیقه، «پلاسما» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان با مدت زمان ۳۵ دقیقه و «آکوستیک مین» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری با مدت زمان ۲۵ دقیقه است که به ترتیب ساعت ۱۴:۳۰، ۱۵، ۱۵:۳۰، ۱۶، ۱۶:۳۰ و ۱۷ اجرا می‌شوند.

ایوان انتظار متروی میدان ولی‌عصر (عج) هم ساعت ۱۱ پذیرای نمایش «بی‌وقتی» به نویسندگی محمدرضا جعفری لفوت و کارگردانی آدینه رحیم‌نژاد از اصفهان با مدت زمان ۲۵ دقیقه است.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با دبیری کوروش زارعی روز ۱۱ بهمن به کار خود پایان می‌دهد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند