آه سرد

روز داغ اولی‌ها در جشنواره فیلم فجر

به گزارش باکس افیس ایران:  در دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، سه فیلم سینمایی «آه سرد»، «جنگل پرتقال» و «یادگار جنوب» برای اهالی مطبوعات به نمایش گذاشته می شود.

در دومین روز از برگزاری چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر شاهد نمایش سه فیلم سینمایی هستیم، ۲ فیلم که کارگردانی آن برعهده فیلم اولی هاست و یک فیلم که سازندگان آن هم جوان اما با تجربه در حوزه فیلمسازی هستند.

اهالی رسانه قرار است در سانس اول امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه به تماشای فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید عزیزی بنشینند. کارگردانی که قرار است اولین اثر سینمایی خود را برای خبرنگاران و منتقدان به نمایش گذارد.

 

تهیه کنندگی این فیلم را رضا محقق برعهده دارد که از جمله تهیه کنندهایی به شمار می‌رود که معمولاً ساخت فیلم‌های اجتماعی و هنری را برعهده می‌گیرد. علی باقری و ایمان صدیق از جمله بازیگرانی هستند که نامشان برای حضور در این فیلم سینمایی منتشر شده است.

فیلمی که در خط داستانی آن آمده است: فرزند در پی کینه شخصی خود به دنبال انتقام…

این فیلم سینمایی قرار است ساعت ۱۳ در پردیس ملت نمایش داده شود.

مواجهه نمایشنامه نویس ناموفق با گذشته خود

آرمان خوانساریان کارگردان فیلم کوتاه که پیش از این در حوزه تولید فیلم کوتاه جوایز بسیاری دریافت کرده و در امسال بخت خود را در حوزه سینمای بلند آزمایش می‌کند.

«جنگل پرتغال» به کارگردانی آرمان خوانساریان از دیگر فیلم‌هایی است که در گروه فیلم‌های اول قرار می‌گیرد، رسول صدرعاملی از جمله کارگردانان شناخته شده سینمای ایران، تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد و بازیگرانی چون میرسعید مولویان و سارا بهرامی در آن حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده است. دانش آموزان و مدیر مدرسه رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. او در سفری با تصویری از گذشته خود مواجه می‌شود.

یک عاشقانه پربازیگر

سومین سانس پردیس سینمایی ملت برای ساعت ۱۹ در نظر گرفته شده است، در دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، شاهد فیلمی پربازیگر با حضور چهره‌های شناخته شده سینمای ایران است. در واقع پدرام پورامیری و حسین دوماری در جدیدترین تجربه سینمایی خود فیلم «یادگار جنوب» را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کرده‌اند.

 

«یادگار جنوب» یک فیلم عاشقانه است که در تهران، گرمسار و قشم فیلمبرداری شده و در آن بازیگرانی چون وحید رهبانی، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، مسعود کرامتی، سحر دولتشاهی و صابر ابر حضور دارند و تهیه کنندگی آن را مجتبی رشوند برعهده داشته است


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند