جشنواره

«بچه زرنگ» رقیب «ببعی» در فجر

به گزارش باکس افیس ایران: پویانمایی «بچه زرنگ» برای حضور در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است تا در کنار «ببعی»، دیگر انیمیشن جشنواره باشد.

پویانمایی «بچه زرنگ» برای حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است. این انیمیشن به کارگردانی بهنود نکویی و به تهیه‌کنندگی حامد جعفری تولید شده و محصول گروه هنرپویا است.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «محسن پسر بچه‌ای است که عاشق ابر قهرمان‌های فیلم‌ هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش باز گرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است و…»

نام قبلی این پویانمایی «انقراض» بود که در حال حاضر با تغییر نام به «بچه زرنگ» برای بازبینی فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را پر کرده است.

با توجه به شرط حضور حداقل دو اثر پویانمایی در جشنواره فیلم فجر و حضور احتمالی «ببعی» تازه‌ترین محصول مرکز انیمیشن اوج در جشنواره، انتظار می‌رود این دو انیمیشن در بخش جنبی جشنواره به رقابت با یکدیگر بپردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند