سینما آی فیلم

آی‌فیلم برای جشنواره فیلم فجر چه می‌کند؟

به گزارش باکس افیس ایران: مدیر تولید و امور هنری شبکه‌ی آی فیلم از پخش برنامه «سینما آی فیلم» به عنوان ویژه‌برنامه جشنواره فیلم فجر خبر داد.

علی اکبر صدیقی ـ مدیر تولید و امور هنری درباره جزئیات این ویژه‌برنامه توضیح داد: برنامه «سینما آی فیلم» در ارتباط با جشنواره فیلم فجر به مدت ۱۰ روز جشنواره را پوشش خواهد داد. این ویژه برنامه قرار است از کانال‌های عربی، انگلیسی، آی فیلم ۲ و آی فیلم فارسی پخش شود.

وی در ادامه توضیح داد: طبق روال گذشته گروه تولید این برنامه در پردیس سینمایی ملت مستقر خواهند بود و برنامه از آنجا اجرا خواهد شد. سینمای رسانه میزبان این برنامه خواهد بود و ما در آنجا گفت‌وگوی‌های ویژه با هنرمندان، دست‌اندرکاران جشنواره و فیلم‌سازان خواهیم داشت.

مدیر تولید و امور هنری شبکه آی فیلم در عین حال یادآور شد: سعی می‌کنیم نسبت به گذشته فضای متفاوت‌تری داشته باشیم و صرفا پوشش برنامه نباشد. به جنبه سرگرمی هم توجه بیشتری خواهیم داشت و با توجه به اینکه قصه‌گویی در برنامه‌های آی‌فیلم پررنگ‌تر شده، قصه‌گوتر جلو می‌رویم. در همین راستا به قصه جشنواره فیلم فجر از دیرباز تا کنون می‌پردازیم. همچنین قصه ساخت فیلم‌ها توسط فیلم‌سازان را از زبان خودشان جویا خواهیم شد.

به گفته‌ی وی حسام فروتن اجرای این برنامه را برعهده خواهد داشت و این برنامه همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر از ۱۲ بهمن ماه روی آنتن خواهد رفت.

صدیقی در پایان از تدارک ویژه‌برنامه نوروز در شبکه آی‌فیلم خبر داد و گفت: چند روز قبل از تحویل سال این برنامه را به صورت ویژه روی آنتن خواهیم برد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند