مونیخ

جشنواره مونیخ میزبان «برادران لیلا» شد

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم «برادران لیلا» پس از حضور در جشنواره کن، این بار در بخش رقابتی جشنواره بین المللی مونیخ به نمایش درخواهد آمد.

جشنواره بین‌المللی فیلم مونیخ که برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ به طور تمام و کمال برگزار می‌شود، امسال در بخش رقابتی میزبان فیلم برادران لیلا  ساخته سعید روستایی خواهد بود.

برادران لیلا در بخش رقابتی سینه مسترز این جشنواره با فیلم‌هایی چون هشت کوه، بندیکشن، کارگزار و بیشتر از همیشه رقابت می‌کند.

فیلم برادران لیلا به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی یک درام اجتماعی درباره آسیب‌های اقتصادی ناشی از التهابات بازار طلاست که با بازی ستارگانی چون ترانه علیدوستی، پیمان معادی و نوید محمدزاده روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.

جشنواره فیلم مونیخ که پس از جشنواره برلین دومین فستیوال بزرگ سینمایی در آلمان است، به دلیل شیوع کرونا در سال ۲۰۲۰ به صورت برخط برگزار شد و در سال ۲۰۲۱ به یک برنامه نمایش محدود به لوکیشن‌هایی در فضای آزاد رضایت داد. این رویداد سینمایی که از سال ۱۹۸۳ هرساله در شهر مونیخ آلمان برپا می‌شود، امسال با نمایش ۱۲۰ فیلم از ۵۲ کشور جهان از تاریخ ۲۳ ژوئن تا ۲ ژوئیه (۲ تا ۱۱ تیر ۱۴۰۱) برگزار خواهد شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند