فیلم

تصاویری از «زن، مرد، بچه»؛ تنها فیلمِ ایرانی در جشنواره کارلووی واری

  به گزارش باکس افیس ایران:  چند عکس تازه از بازی سپیدار طاری، شهدیار شکیبا و علی احمدی در فیلم «زن، مرد، بچه» که تنها نماینده ایران در جشنواره فیلم کارلووی واری است، منتشر شد.

 فیلم سینمایی «زن، مرد، بچه» به کارگردانی درناز حاجیها، در بخش رقابتی پروکسیما از پنجاه و ششمین دوره جشنواره کارلووی‌ واری، اولین نمایش جهانی خود را خواهد داشت.

به همین مناسبت، چند عکس تازه از این فیلم با بازی سپیدار طاری، شهدیار شکیبا و علی احمدی، منتشر شده است.

داستان این فیلم که قرار است با عنوان بین‌المللی «Like A Fish On The Moon» اکران و پخش شود، درباره یک خانواده سه‌نفری است که اتفاقی ساده در زندگی روزمره، آن‌ها را به مرز التهاب و فروپاشی می‌کشاند.

یکی از اعضای هیات انتخاب جشنواره در معرفی این فیلم گفته است: «اولین فیلم بلند درناز حاجیها، نمونه‌ای عالی برای بررسی روابط انسانی، وقتی کارکردش را از دست می‌دهد و عواقب دلخراش آن است. همچنین داستان درماندگی والدینی است که در تلاش‌اند از فرزند عزیزشان محافظت کنند.»

پخش بین‌المللی این فیلم در اختیار کمپانی بین‌المللی «ایژن شدوز» (Asian Shadows) است که به طور تخصصی به ارائه و پخش سینمای آوانگارد و آلترناتیو آسیا می‌پردازد.

احسان رسول‌اف (تهیه‌کننده)، مهدی معزی (مجری طرح) و علیرضا برازنده (مدیر فیلمبرداری)، از عوامل اصلی «زن، مرد، بچه» هستند.

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند