جشنواره ملی فیلم کوتاه

آغاز داوری آثار دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»

به گزارش باکس افیس ایران: داوری آثار دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» برای انتخاب برگزیدگان نهایی این رویداد آغاز شد.

هیات‌های داوری بخش‌های مختلف جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت»، داوری آثار منتخب این دوره از جشنواره را برای معرفی برگزیدگان نهایی آغاز کردند.

بر همین اساس، هیات داوری بخش‌های «فیلمنامه»، «مستند»، «داستانی» و «کرونا»، با حضور در محل جلسات در تهران و اصفهان و همچنین از طریق ویدئو کنفرانس به ارزیابی، تحلیل و انتخاب آثار برگزیده می‌پردازند.

داوری ۲۸ اثر راه یافته به بخش «فیلمنامه» دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» را کامبوزیا پرتوی، فریدون فرهودی و محمد گذرآبادی برعهده دارند.

مهوش شیخ‌الاسلامی، محمد احسانی، محمد آفریده، بابک بهداد و امیرحسن ندایی ۲۳ اثر راه یافته به بخش «مستند» این دوره از جشنواره را داوری می‌کنند و امیرشهاب رضویان، مجید برزگر، تورج اصلانی، سامان سالور و پدرام صدرایی ۲۳ اثر بخش «داستانی» این رویداد سینمایی را مورد قضاوت قرار می‌دهند.

همچنین ۲۷ اثر راه یافته به بخش «کرونا» نیز در قالب‌های «داستانی» و «مستند» مورد ارزیابی داوران قرار خواهد گرفت.

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با هدف ارتقای فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه به دبیری سیدمهدی سیدین نیا با شعار «هر ایرانی یک مهروز سلامت» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند