مناطق محروم

اجرای نمایش «من شگفت‌انگیز» در مراکز درمانی و آموزشی

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش زنده عروسکی «من شگفت‌انگیز» (بدن ما) در مراکز درمانی ، مراکز حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و مراکز آموزشی مناطق محروم و کم‌برخوردار شهر تهران همزمان با روزهای مبارک دهه فجر اجرا می‌شود.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی نیلوفر سیاری با الهام از یکی از درس‌های علوم پایه چهارم ابتدایی از سوی مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است.

نیلوفر سیاری و رضا کیایی بازیگران این نمایش هستند و رضا کیایی نوازندگی و آهنگ‌سازی نمایش «بدن ما» را بر عهده داشته‌اند.

علیرضا حسین‌پور و نیلوفر سیاری به عنوان عروسک‌سازان نمایش «من شگفت‌انگیز» و نیلوفر سیاری به عنوان سازنده دکور با این نمایش همکاری دارند.

این نمایش در مورد پسر بچه‌ای است که به سبب بی‌توجهی به نکته‌های بهداشتی بیمار شده است. پزشکی به صورت نمایشی وارد بدن پسر بچه‌ی بیمار می‌شود و با گلبول سفید و ویروس (عروسک‌ها) مواجه می‌شود و با کمک ویتامین‌ها ویروس را شکست می‌دهد.

نمایش «من شگفت‌انگیز» (بدن ما) از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ به مناسبت چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مراکز درمانی، مراکز حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و مراکز آموزشی مناطق محروم و کم‌برخوردار شهر تهران اجرا می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند