اکران

اکران اینترنتی فیلم‌تئاتر «عقل صورتی» همزمان با روز دانش‌آموز

به گزارش باکس افیس ایران:  فیلم‌تئاتر «عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق می‌نوشت» به مدت ۲ روز به مناسبت ۱۳ آبان و گرامیداشت روز دانش‌آموز، در پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران می‌شود.

نمایش «عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق می‌نوشت» به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی‌سپهر در سال ۱۳۹۵ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری روی صحنه رفت و هم‌اینک روزهای ۱۲ و ۱۳ آبان ۱۴۰۱ اکران رایگان می‌شود.

داستان این‌ نمایش درباره رضا پسرکی بازیگوش است که ارتباط کمی با خانواده و دوستانش دارد. یک شب او خواب خانواده و معلم‌هایش را می‌بینید؛ در حالی که خواهر کوچکش کلاه صورتی بر سر او می‌گذارد. فردا صبح، او دگرگون شده است … .

سعید ابک، مهرداد باقری، شراره طیار، فهیمه باروتچی، الهام ایروانی، مریم علوی، امیرحسین انصافی، ایلیا فرمانی، آبتین رابا، محمدحسین موسوی، ونوس شمس، مریم منصوری، هانا صراف، مهتاب حیدری، دیبا عنصری، سمیه انصاری، میلاد محمدی، آرین صمدی، امیرعلی رادمنش، پویا طهماسبی، پیام رضایی، حمیدرضا گودرزی و مریم آشوری در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

مهرداد باقری، مهدی فرشیدی‌سپهر و پویا طهماسبی طراحی و ساخت دکور و صحنه نمایشِ «عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق می‌نوشت» را بر عهده داشته‌اند.

حمیدرضا مرادی و الناز شمسی‌زاده به عنوان طراح و اجرای گریم، محمدرضا شاملوفرد به عنوان طراح نور و معصومه آرواز به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز با این نمایش همکاری کرده‌اند.

همچنین پویا طهماسبی، پیام رضایی، حمیدرضا گودرزی و مهتاب حیدری مدیران صحنه این نمایش هستند و مرتضی طباطبایی آهنگسازی و مهدی فرشیدی‌سپهر نیز شعر و طراحی ملودی نمایش «عقل صورتی» را بر عهده داشته‌اند.

یادآوری می‌شود این‌ فیلم‌تئاتر از جمله آثاری است که در طرح نمایش‌نما در پایگاه cinema.kpf.ir/film بخش نمایش‌نما اکران شد و در اختیار مخاطبان قرار گرفت و اینک به مناسبت روز دانش‌آموز روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ آبان ۱۴۰۱ به کودکان و نوجوانان هدیه داده می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند