دور جدید دادگاه اتهامات اخلاقی «کوین اسپیسی» برگزار می شود

به گزارش باکس افیس ایران: «کوین اسپیسی» متهم به ۱۲ جرم جنسی علیه چهار مرد بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳ است و گرچه او همه این اتهامات را رد می‌کند اما دادگاه رسیدگی به این پرونده در لندن در حال برگزاری است.

اولین قربانی ادعایی «کوین اسپیسی» در جلسه دادگاه این بازیگر آمریکایی را شخصی بی‌ثبات، بدخُلق و دشوار توصیف کرد و گفت در اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی بیش از ۱۰ بار در یک دوره چهارساله مورد حمله این بازیگر قرار گرفته است.

هیئت منصفه همچنین فیلم ضبط‌شده‌ای از مصاحبه پلیس با قربانی ادعایی را تماشا کرد که در آن درباره مقابله با حمله ادعایی از سوی اسپیسی صحبت می‌کند و می‌گوید رفتار متجاوزانه اسپیسی علیه مردان جوان «مشهور» و یک راز آشکار در تئاتر اولدویک لندن بود، جایی که اسپیسی برای مدت چندین سال به عنوان مدیر هنری فعالیت می‌کرد.

دادگاه همچنین تصاویری از مصاحبه پلیس با دومین قربانی ادعایی را مشاهده کرد که این فرد عنوان کرد حادثه ادعایی در مکانی رخ داده که اسپیسی در آن اقامت داشته است.

«اسپیسی» ۶۳ ساله در حالی باید از خود در برابر این اتهامات دفاع کند که سال گذشته میلادی دادگاه نیویورک شکایت «آنتونی رپ» علیه او در رابطه با اتهام تعرض جنسی را رد کرد.

«آنتونی رپ» در سال ۲۰۱۷ ادعا کرد که اسپیسی که نام اصلی او «کوین اسپیسی فاولر» است، در یک ملاقات در یک مهمانی منهتن در سال ۱۹۸۶، زمانی که او ۱۴ ساله و اسپیسی ۲۶ یا ۲۷ ساله بود به او نزدیک شده است و خواهان دریافت غرامت ۴۰ میلیون دلاری بود.

دادگاه نیویورک در نهایت اعلام کرد «آنتونی رپ» نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی «کوین اسپیسی» را ثابت کند و در نتیجه اسپیسی از اتهام وارد شده تبرئه شد.

پس از اتهامات مطرح‌شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر برنده دو جایزه اسکار ویران شده است و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه‌دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر «ریدلی اسکات» نیز از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

کمپانی نتفلیکس نیز فیلم زندگی‌نامه «گور ویدال» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی با بازی «کوین اسپیسی» را بایگانی کرده و او همچنین از بازی در نقش چنگیزخان در فیلم «۱۲۴۲: دروازه‌ای به بهشت» کنار گذاشته شد.

در این چند سال «اسپیسی» بیشتر فعالیت خود را در اروپا ادامه داده و در فیلم «مردی که خدا را ترسیم کرد» اثر «فرانکو نرو» و چند فیلم دیگر بازی کرده است.

ایسنا


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند