بازیگر

واکنش بازیگر به تأخیر اکران پنجمین «آواتار»

به گزارش باکس افیس ایران: زویی سالدانا بازیگر اصلی زن فیلم «آواتار» در واکنش به اکران آخرین فیلم آواتار در سال ۲۰۳۱ گفت: عالی! وقتی آخرین فیلم اکران شود من ۵۳ ساله خواهم بود.

هنگامی که پنجمین فیلم «آواتار» جیمز کامرون در سال ۲۰۳۱ اکران می‌شود، زوئی سالدانا در نقش جنگجوی ناوی و مادر فداکاری به نام نیتیری، یک سفر عظیم ۲۶ ساله را به پایان می‌برد.

در حالی که دیزنی دیروز اعلام کرد که تاریخ اکران ۳ دنباله بعدی «آواتار» کامرون بار دیگر به تعویق افتاده و آخرین فیلم این مجموعه سال ۲۰۳۱ راهی سینماها می‌شود، واکنش زویی سالدانا این بود: عالی! وقتی آخرین «آواتار» منتشر شود، من ۵۳ ساله خواهم شد. وقتی بازی در اولین «آواتار» را شروع کردم، ۲۷ ساله بودم.

سام ورتینگتون همبازی سالدانا که در این فرانچایز نقش جیک سالی را بازی می‌کند، در زمان اکران آخرین فیلم «آواتار» در سینماها، ۵۵ ساله خواهد بود و خود کامرون هم ۷۷ ساله خواهد شد.

دومین فیلم «آواتار» که با عنوان «آواتار: راه آب» دسامبر گذشته اکران شد، ۱۳ سال پس از فیلم اول که موفق شد رکوردهای فیلم‌های قبلی را بشکند و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ با فروشی ۲.۹ میلیارد دلاری بدل شود، راهی سینماها شد. هرچند برخی شک داشتند که «راه آب» بتواند موفق ظاهر شود، اما این دنباله ۲.۳ میلیارد دلار در سطح جهان بلیت فروخت و سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد.

دیزنی ابتدا قصد داشت دنباله‌های «آواتار» را با فاصله دو سال از یکدیگر اکران کند و قرار بود سومین فیلم سال ۲۰۲۴ اکران شود، اما اکنون «آواتار ۳» به ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ منتقل شده و «آواتار ۴» هم ۲۱ دسامبر ۲۰۲۹ و «آواتار ۵» ۱۹ دسامبر ۲۰۳۱ راهی سینماها می‌شوند. به این ترتیب می‌توان گفت فیلم نهایی «آواتار» ۲۲ سال پس از فیلم پرفروش اصلی که سال ۲۰۰۹ روی پرده رفته بود، عرضه می‌شود.

کامرون گفته است «آواتار ۳» نژاد متخاصم‌تر قبیله را نشان می‌دهد و جان لاندو که تهیه‌کننده این مجموعه است از نژادی تهاجمی و آتشفشانی نام برد که رهبر آن «وارنگ» است که نقشش توسط اونا چاپلین بازیگر نقش آلوم «بازی تاج و تخت» و نوه چارلی چاپلین بازی می‌شود.

مصاحبه لاندو همچنین نشان داد که یک جهش زمانی بزرگ برای «آواتار ۴» وجود خواهد داشت که در نهایت به «آواتار ۵» ختم می‌شود.

در هر حال طرفداران «آواتار ۳» باید تا سال ۲۰۲۵ منتظر بمانند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند