ادامه فیلم رویایی سهراب در کاشان

به گزارش باکس افیس ایران علی قوی تن کارگردان «رویای سهراب» که به تازگی فیلمبرداری سکانس های باقی مانده آن آغاز شده است در گفتگو با خبرنگار مادرباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی عنوان کرد: سکانس هایی از فیلم مربوط به فصل بهار بود ولی چون ما به دلایلی سال گذشته در فصل تابستان فیلمبرداری «رویای سهراب» را آغاز کرده بودیم تصمیم گرفتیم فصل بهار را با جلوه های ویژه بصری بسازیم ولی درنهایت به این نتیجه رسیدیم این موضوع طراوت و واقعی بودن تصویرها را از بین می برد.

وی ادامه داد: برای همین امسال بهار و در اردیبهشت ماه بقیه صحنه ها را فیمبرداری می کنیم.

این کارگردان تصریح کرد: با همراهی خوب بازیگران در یکی از روستاهای کاشان نزدیک روستای ابیانه کار را شروع کردیم و بعضی از سکانس ها نیز در خود شهر کاشان فیلمبرداری شد.

قوی تن با اشاره به اینکه تصویربرداری سکانس های باقی مانده فیلم ادامه دارد، توضیح داد: بخشی از سکانس های باقی مانده پایانی در مناطق مختلف شهر کاشان پراکندگی دارد.

کارگردان «رویای سهراب» در پایان گفت: نقش آفرینی بهاره کیان افشار و مهدی سلطانی در سکانس های باقی مانده به پایان رسیده و بازی من در نقش سهراب سپهری و تعداد دیگری از بازیگران در سکانس های پایانی باقی مانده است.

علی قوی تن، در این اثر شاعرانه خود از بازیگران حرفه‌ای سینما بهره می‌برد، و نیز عده‌ای از چهره‌های جوان رشته سینما را معرفی می‌کند. تاکنون بازیگرانی چون: لاله اسکندری، بهاره کیان افشار، مهدی سلطانی، ترلان پروانه، محمد برسوزیان، مینا جعفر زاده، ابوالفضل میری، فروغ امجدی، غزاله اکرمی، داود خلیلی، شادی عزیزی، مهرداد داوری و… به این پروژه پیوسته اند.

دگیر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: ساعد نیک ذات، دستیار اول و برنامه ریز رامین مشکین مقدم، طراح صدا: بهروز شهامت، طراح صحنه و لباس: مجید نیامراد، طراح چهره پردازی رحیم مهدیخانی، منشی صحنه آناهید روستا.

blank blank blank


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند