وحید نفر

کودکان کار به تماشای «آرزوهای یک موش کور» نشستند

به گزارش باکس افیس ایران: کودکان کارِ تحت حمایت «انجمن یاری کودکان در معرض خطر» به تماشای نمایش «آرزوهای یک موش کور» به کارگردانی وحید نفر در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری نشستند.

۳۰ کودک و نوجوان کار و اتباع مهاجر افغان روز یکشنبه ۱۶ آبان به تماشای نمایش «آرزوهای یک موش کور» به کارگردانی وحید نفر در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نشستند.

این دعوت با هدف دسترسی قشر آسیب‌پذیر جامعه به فضاهای فرهنگی و هنری صورت گرفت. مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیرباز از طبقات کم‌برخوردار و کودکان در معرض آسیب حمایت کرده و تاکنون کودکان بی‌سرپرست، بدسرپرست، کار و … از تئاترهای این مرکز دیدن کرده‌اند.

نمایش «آرزوهای یک موش کور» از ساعت ۱۷ در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران پذیرای مخاطبان است.

این نمایش به نویسندگی سعید ابک داستان موش کوری است که در یک‌ شب مهتابی تصمیم می‌گیرد از خانه‌اش در زیرزمین بیرون بیاید و در پی آرزویش که دیدن خورشید است برود. موش کور در مسیر خود با حیوانات جنگل روبرو شده و ماجراهای شگفت‌انگیزی برایش اتفاق می‌افتد.

نمایش «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی نیز ساعت ۱۶:۱۵ در سالن گلستان این مرکز ویژه خردسالان و کودکان در حال اجراست.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند