قاتل حرفه‌ای

ساموئل ال جکسون در نقش قاتل حرفه‌ای بازنشسته ظاهر می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: بازیگری که نامزدی اسکار را در کارنامه دارد، در یک فیلم هنوز بی‌عنوان، در نقش قاتل حرفه‌ای ظاهر می‌شود که بازنشسته شده است.

وی که این نقش را در «محافظ هیتمن» و نیز گانگستر به یاد ماندنی فیلم «پالپ فیکشن» یعنی جولس وینفیلد بازی کرده، برای همین فیلم نامزدی اسکار را کسب کرده بود.

با این حال وی در فیلم جدیدی که هنوز بی‌عنوان است و فیلمنامه آن توسط متیو استون نوشته شده و جان رکو و گلن فیکارا کارگردان «این ما هستیم» و «عشق دیوانه احمقانه» آن را کارگردانی می‌کنند، این نقش را تکرار می‌کند.

حقوق فروش این فیلم برای سراسر جهان در بازار فیلم اروپایی برلیناله ارایه خواهد شد.

در این فیلم جدید شخصیت جکسون از اینکه یک قاتل حرفه‌ای باشد خسته شده و بازنشسته شده است؛ اما وقتی خواهرزاده‌اش یک اشتباه احمقانه می‌کند، رییس سابق به وی می‌گوید باید کاری کند که پول از دست رفته به دست آید یا شاهد کشته شدن این جوان باشد. این تهدید او را وادار می‌کند تا برای کمک کردن به خواهرزاده‌اش وارد میدان شود و هم خرابکاری او را جبران کند و هم درس‌هایی در زندگی به او بدهد.

ساموئل ال جکسون بازیگر فیلم‌های متعددی بوده که «انتقام‌جویان»، «کینگزمن: سرویس مخفی» و «جانگوی از بند رها شده» از جمله آنها هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند