جشنواره بین‌المللی فیلم کورتاس

«زنگ تفریح» در جشنواره «کورتاس» اسپانیایی

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم کوتاه «زنگ تفریح» ساخته‌ نوید نیکخواه ‌آزاد در چهل و هفتمین حضور جهانی در بخش رقابتی چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «کورتاس» در اسپانیا روی پرده می‌رود.

چهل و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «کورتاس»، امروز ۳۰ مهر (برابر با ۲۲ اکتبر میلادی) رسما آغاز به کار می‌کند و فیلم کوتاه «زنگ تفریح»، ساخته‌ی تحسین‌شده‌ی نوید نیکخواه آزاد، به عنوان نماینده ایران در بخش مسابقه «دیگر ژانرهای داستانی» این رویداد به رقابت می‌پردازد.

جشنواره بین‌المللی فیلم «کورتاس» (Curtas – Festival do Imaxinario) رویدادی بین‌المللی است که هر سال در اواخر مهر (اکتبر میلادی) در شهر بیلاگارسیا د آروسا در اسپانیا برگزار می‌شود و به نمایش آثار سینمای ژانر اختصاص دارد و در بخش های رقابتی غیرمرتبط با مضمون جشنواره نیز به نمایش آثار کوتاه شاخص مستند، داستانی و پویانمایی از سراسر جهان می‌پردازد.

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» قصه‌ یک دختر دبیرستانی را روایت می‌کند که می‌خواهد در طول زنگ تفریح و با کمکِ سه دوست خود مخفیانه از مدرسه خارج شود و برای تماشای مسابقه‌ فوتبال در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه آزادی برود.

چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «کورتاس» (Curtas – Festival do Imaxinario) هشتم آبان (۳۰ اکتبر میلادی) با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان می‌دهد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند