سونی

دی‌کاپریو با «سونی» قرارداد بست

به گزارش باکس افیس ایران: لئوناردو دی کاپریو از طریق شرکت فیلمسازی‌اش یک قرارداد بزرگ برای تولید محصولات سرگرمی با «سونی» امضا کرد.

کمپانی «اپین وی پروداکشنز» که به لئوناردو دی کاپریو تعلق دارد از طریق عقد قرارداد همکاری با «سونی پیکچرز» برای این کمپانی محصولات سینمایی و تلویزیونی تهیه می‌کند.

دی کاپریو که با بازی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» با این کمپانی همکاری کرده بود، به این ترتیب همکاری خود را با آن ادامه می‌دهد.

این قرارداد یک قرارداد چند ساله خوانده شده و ۲ کمپانی ۲ پروژه را برای شروع کار انتخاب کرده‌اند. کمپانی «اپین وی» تهیه فیلم‌های «بازگشته از گور»، «گرگ وال استریت» و «جزیره شاتر» را انجام داده‌است.

بخش سینمایی استودیو «سونی پیکچرز» با انتشار اطلاعیه‌ای این خبر را اعلام کرد و تام راتمن مدیر آن زبان به تحسین دی‌کاپریو گشود و یادآوری کرد که از نخستین باری که دی‌کاپریو را حدود ۲۴ سال پیش در فیلم «رومئو و ژولیت» دیده و بعد در فیلم «تایتانیک» با وی همکاری کرد، او را تحسین کرده و به عنوان یک نابغه تمام عیار فیلمسازی شناخته است.

دی کاپریو هم در بیانیه خود به تجلیل راتمن پرداخت و گفت که او در سه دهه حضورش در این حرفه حامی تجربه گرایی بوده و نخواسته است راه سنتی و امن هالیوود را تکرار کند. وی این قرارداد را ورود به فاز جدید همکاری با سونی خواند.

سونی در سال‌های اخیر قراردادهای همکاری همه جانبه مهمی را از دست داده است. این در حالی است که دی کاپریو به تازگی قرارداد همکاری چند جانبه‌ چند ساله‌ای با اپل هم امضا کرده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند