پلی میان مرزها

۳ داور ایرانی در جایزه مستقل جشنواره پالم اسپرینگز

به گزارش باکس افیس ایران:   هیات داوران جایزه «پلی میان مرزها» در جشنواره فیلم پالم اسپرینگز با حضور چند چهره ایرانی اعلام شد.

یست و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «پالم‌اسپرینگز» از ۲۱ ژوئن در مرکز فرهنگی پالم اسپرینگ در کالیفرنیا شروع به کار می‌کند و «کیلی بجر» «سوزان مورگان کوپر»، «مت فرو»، «ریچل اومیرا»، «جیمز آلمر» به همراه آرامه اعتمادی، حسن تهرانی و هرمان فرحی به عنوان داوران جایزه «پلی میان مرزها» در این رویداد سینمایی انتخاب شدند.

فیلم‌های جشنواره پالم اسپرینگز از روز بیست و یکم تا بیست و هفتم ژوئن (۱۱ خرداد تا ۶ تیر) برای علاقه‌مندان به صورت حضوری و از یکم تا دهم جولای (۱۰ تا ۱۹تیر) در آمریکا نمایش مجازی خواهد داشت.

جایزه مستقل «پلی میان مرزها» توسط وب‌سایت سینمای بدون مرز و هر ساله در ده جشنواره جهانی از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم پالم‌اسپرینگز اعطا می‌شود. این جایزه، که پانزده سال سابقه دارد و به بزرگانی چون آندره وایدا و اصغر فرهادی اهدا شده، به بهترین فیلمی اعطا می‌شود که بتواند تصویری از بهم نزدیک شدن مردم جهان ارائه دهد که با دریافت جایزه نقدی به ارزش ۲۵۰۰ دلار همراه خواهد شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند