فیلم

۱۰ فیلم جدید با موضوع کریسمس

به گزارش باکس افیس ایران: در این گزارش به معرفی ده فیلم جدید با موضوع تعطیلات کریسمس می‌پردازیم.

در این گزارش به مناسبت فرا رسیدن کریسمس به معرفی چند فیلمی که در آستانه این جشن میلادی منتشر می‌شود، پرداختیم.

قلعه‌ای برای کریسمس

این فیلم شامل تمام وسایل جشنی است که در فیلم با عنوان قلعه‌ای برای کریسمس می‌خواهید مثل اسب سواری برفی، لباس‌های چهارخانه قرمز، درختان کریسمس چشمک زن. «قلعه‌ای برای کریسمس» هدیه نتفلیکس برای کریسمس است.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

هدیه‌ای از باب: اگرچه این داستان تعطیلات، سال گذشته اولین بار در بریتانیا به نمایش درآمد، اما در این ماه در این سمت اقیانوس اطلس فرود آمد و در نهایت برای پخش در دسترس است. این فیلم در واقع داستان گربه خیابانی به نام باب است،  ماجرای مردی که در حال مبارزه است و فرشته اش به شکل گربه‌ای نارنجی رنگی است.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

کریسمس خانواده جنکینز : از کارگردان رابین گیونز، کریسمس خانواده جنکینز، رجینا تیلور را در نقش بناتا جنکینز، مادرسالار خانواده که عزیزانش پس از دفن شوهرش برای اولین کریسمس دور هم جمع می‌شوند، بازی می‌کند. بانه‌آتا یکی از شخصیت‌های این فیلم با سنت‌هایی که با راز‌های معمولی و مدفون‌نشده جدید کنار می‌آیند و با وفادار بودن به خود، خانواده‌اش و ایمانش مبارزه می‌کند. این درام با کمدی، اجرا‌های فوق‌العاده، و یک موسیقی متن سنگین انجیلی آمیخته شده است .

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

کریسمس ۸ بیتی : زمانی بود که «شمارش معکوس نهایی» اروپا بر امواج رادیویی تسلط داشت، پیست اسکیت «صحنه اجتماعی» بود و یک سیستم بازی ویدیویی کوچک به نام نینتندو در صدر فهرست کریسمس کودکان قرار داشت و ما نمی‌توانیم آن را به‌عنوان یک داستان کریسمس برای بچه‌های اواخر دهه ۸۰ در نظر نگیریم.

 

جمعه سیاه : داستان این فیلم در رابطه با شب شکرگزاری است و کارمندان یک فروشگاه اسباب‌بازی در حال آماده شدن برای روز بعد هستند که یک انگل بیگانه به زمین سقوط می‌کند و سطحی از حیرت زامبی‌شده را به چیزی که قبلاً یک کابوس بوده، اضافه می‌کند. در واقع این فیلم با اعصاب مخاطب بازی می‌کند.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

کریسمس بداخلاق : چیز‌های بیشتری برای بلعیدن وجود دارد کریسمس بدخلق دنباله‌ای بر کمدی خانوادگی مکزیکی Un Padre No Tan Padre است که در آن دون سرواندو باید با پسر هیپی خود کنار بیاید. این بار، خانواده به ساحل می‌روند تا تعطیلات را با خاله آلیشیا بگذرانند، که در نهایت دشمن شماره یک سرواندو می‌شود.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

پسری به نام کریسمس : برای دوستداران فیلم نوستالژیک، مجموعه امسال شامل داستانی متفکرانه و خانواده پسند درباره پدر کریسمس است که توسط نتفلیکس ارائه شده است. افسانه‌ای که با روایت مگی اسمیت شگفت انگیز نوشته شده است، داستان پسری به نام نیکولاس را به همراه موش پرحرف و رند جادویی اش دنبال می‌کند.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

کریسمس نایجا : این فیلم یک کمدی خنده‌دار درباره سه پسر که قبل از تعطیلات کریسمس برای یافتن همسر می‌کوشند و به این ترتیب آرزوی نهایی مادرشان را برآورده می‌کنند. این فیلم که در لاگوس اتفاق می‌افتد و به کارگردانی کونله افولایان بوده و ستاره‌های سنگین این فیلم نیجریه‌ای مرسی جانسون ، افا ایوارا ، کونله رمی ، و آبایومی آلوین و همچنین راشل اونیگا فقید که نقش ماتریارک را بازی می‌کند هستند.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

تمام راه تنها هستم :این داستان در مورد مردی است که وضعیت زندگی‌اش فراتر از پیچیده‌ است.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱

 

کریسمس خانواده سید : این فیلم کوتاه عجیب مسلمانان که در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو امسال برای اولین بار در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد. داستان فیلم درباره یک زن مسلمان پاکستانی است که شریک پورتوریکویی خود را برای تعطیلات به خانه می‌آورد، کارگردانی این فیلم بر عهده فوزیه میرزا و نویسندگی و تهیه کنندگی کوثر محمد است.

۱۰ فیلم کریسمس جدید سال ۲۰۲۱


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند