نمایش

«یه گاز کوچولو» فقیهه سلطانی سوپرایز او برای سال جدید

به گزارش باکس افیس ایران: فقیهه سلطانی که سال گذشته با سریال «یاور» یکی از نقش های منفی جذاب زنانه را در سریال های تلویزیونی تجربه کرد و از فعالیت های جدیدش می گوید و در سال جدید با نمایش یه گاز کوچولو روی صحنه تئاتر خواهد رفت.

فقیهه سلطانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که فارغ‌التحصیل «رشته ادبیات نمایشی» از دانشگاه آزاد اسلامی است یک دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۱ زیر نظر گلاب آدینه گذرانده‌ و همچنین بازیگری سینما را از سال ۱۳۷۳با بازی در فیلم «روسری آبی» ساختهٔ رخشان بنی‌اعتماد آغاز کرد. سلطانی در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر با ۳ فیلم پرکارترین بازیگر بود.

او که در کارنامه هنری اش آثار ارزشمندی چون «فرشتگان بی بال»، «یاور»، «تبریز در مه»، «امام علی» و…. دیده می شود در خصوص فعالیت های اخیرش گفت: در سال گذشته در سه سریال به ایفای نقش پرداختم که یکی از آن ها مختص رسانه ملی بود اما به خاطر اینکه قرارداد عقب افتاد  مجبور شدم آن را نیمه های راه رها کنم و علاوه بر آن نیز یک اثر دیگر که مختص به شبکه نمایش خانگی بود در اواسط کار بی دلیل کنسل شد درواقع من به طور کامل توانستم فقط در یک سریال بازی کنم به این خاطر که مشکلات دو سریالی که بالاتر هم اشاره کردم وقت و زمان من را هدر داد و به همین منظور نتوانستم در پروژه های دیگری کار کنم.

او در پاسخ به این سوال که برنامه حرفه ای اش برای سال ۱۴۰۱چیست و قرار است چه کار هایی انجام دهد بیان کرد: به امید خدا قرار است نمایش «یه گاز کوچولو» را که در زمان کرونا اجرا کردیم اما آنطور که باید نتوانستیم آن را روی صحنه نگه داریم و روی آن مانور دهیم را دوباره با یک گروه متفاوت روی صحنه اجرا کنیم که کارگردانی آن نیز بر عهده خودم می باشد.

سلطانی در پاسخ به این سوال که وضعیت تولیدات نمایشی را به عنوان بازیگر چطور ارزیابی می کند خاطرنشان کرد: من فکر می کنم که شبکه نمایش خانگی در حال پیشرفت است و اگر دچار یک سری اتفاقات پشت پرده نشود بهتر هم خواهد شد اما از نظر من کیفیت شبکه خانگی به نسبت تلویزیون بسیار بالاتر است.

این بازیگر در خصوص این که شبکه نمایش خانگی توانسته است به تلویزیون از لحاظ بالا رفتن کیفیت آثار و پر کار شدن بازیگران کمک کند یا خیر اظهار کرد: طبیعتا شبکه نمایش خانگی به دلیل کیفیت بالایی که دارد باعث می شود تا تماشاگر کم کم از تلویزیون فاصله بگیرد ولی تلویزیون برای جذب مخاطب باید تلاش بیشتری کند چراکه با وجود سخت گیری های جدیدی که اخیرا در تلویزیون به کار گرفته شده بازیگران را تا حدی از رسانه ملی دور کرده است و همین مسئله کیفیت آثار را به مراتب پایین می آورد. البته مطمئن نیستم ولی فکر می کنم که اکثر بازیگران در تلویزیون دچار ماجرا هستند و اکثر آن ها آزادی حضور در این رسانه را ندارند.

بازیگر «یاور» در خصوص تلخ ترین و شیرین ترین اتفاق سال ۱۴۰۰ گفت: در سال ۱۴۰۰ اتفاق های تلخ زیادی رخ داد و به نظرم بهتر است تا راجع به آن صحبتی نشود اما بهترین و شیرین ترین اتفاق سال گذشته دستیابی به واکسن کرونا بود که باعث شد این ویروس کماکان روبه نابودی رود و روند کمتر شدن به خود بگیرد من امیدوارم تا این بیماری هرچه زودتر از جهان ریشه کن شود و آرزوی صلح و سلامتی جهانی دارم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند