گران قیمت‌ترین خانه‌ های سلبریتی‌های هالیوود

به گزارش باکس افیس ایران: خانه‌های گران قیمت سلبریتی‌های هالیوود را در این گزارش ببینید.
سلبریتی‌های هالیوود از جمله بازیگران، خوانندگان از ثروتمند‌ترین قشر‌های این جامعه هستند که گاهی پول خود را در چند مورد مختلف صرف می‌کنند و یا ترجیح می‌دهند تنها یک ملک داشته باشند، اما یک ملک گران قیمت؛ برد پیت، تام هنکس، اوپرا وینفری و سلبریتی‌های دیگر تنها تعدادی از نام‌های این نوع سلبریتی هاست.

در ادامه می‌بینید که مشاهیر هالیوودی چقدر تمایل دارند برای یک خانه اشرافی خرج کنند.

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

اوپرا وینفری، تهیه کننده مجری و هنرپیشه هالیوودی است که سابقه دو نامزدی اسکار را در کارنامه دارد. وینفری خانه‌ای به وسعت ۶۵ هکتار در منطق مونتسیتو ایالت کالیفرنیا دارد که به نام «پرامیس لند» شناخته می‌شود. او این خانه را در سال ۲۰۰۱ با ۵۰ میلیون دلار خرید که برآورد شده ارزش کنونی آن تقریبا دو برابر شده و به ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است. این خانه ۶ اتاق خواب، ۱۴ حمام، ۱۰ شومینه، دو سالن سینمایی، یک انبار غله، یک زمین تنیس، دریاچه و یک استخر بزرگ دارد.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

بیانسه و همسرش جی زد  درلس آنجلس خانه‌ای به ارزش ۸۸ میلیون دلار خریداری کردند. این زوج قدرتمند هالیوودی که به گفته مجله فوربز در مجموع ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون دلار سرمایه آنهاست، خانه‌ای به ارزش ۸۸ میلیون دلار خریداری کردند که شامل یک آبراهه آب گرم، اتاق رسانه، و چهار استخر شناست؛ این ملک همچنین شامل یک زمین بیس بال، ۱۵ گاراژ ماشین و خانه خدمه می‌شود.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

برد پیت و آنجلینا جولی زوج سابق هالیوودی، در حدود ۶۷ میلیون دلار برای شاتو در جنوب فرانسه صرف کردند. در فرانسه به خانه‌های کاخ مانند، شاتو گفته می‌شود که کاخ برد پیت و و جولی، میراوال نام داشت و توسط این زوج در سال ۲۰۰۸ با مبلغی در حدود ۶۷ میلیون دلار خریداری شد. در سال ۲۰۱۴ این مکان به محل عروسی آن‌ها تبدیل شد؛ این مکان شامل جنگل ها، باغ‌های زیتون، دریاچه شخصی و تاکستان می‌شود.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

تام کروز خانه‌ای به ارزش ۵۹ میلیون دلار دارد. این خانه در منطقه تلیوراید و در ایالت کلرادو قرار دارد که ۲۹۸ هکتار وسعت دارد و شامل، راه‌های جنگلی، تپه ها، اصطبل‌های اسب می‌شود. او همچنین در این مکان هلیکوپتر شخصی خودش را دارد تا به راحتی به این مکان حمل و نقل کند. این خانه هفت اتاق، ۹ حمام، کتابخانه شخصی، اتاق ضبط و خانه‌ای جدا برای پذیرایی از مهمان‌ها دارد.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

خانه لوکس رایان سیکرست ۴۹ میلیون دلار ارزش دارد. رایان سیکرست، خانه لوکس خود را که در هالیوود قرار دارد به ارزش ۴۹ میلیون دلار خرید. این خانه شامل ۹ اتاق خواب و سالن‌های مجزا برای مهمان‌ها می‌شود او این خانه را با خریدن و ترکیب خانه‌های همسایگانش بنا کرده است.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

لیدی گاگا در ایالت کالیفرنیا، امارتی به ارزش ۲۳ میلیون دلار دارد. او این خانه را که در میلبو قرار دارد، به ارزش ۲۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد. این مکان ۶ هکتاری، نمایی به سمت اقیانوس، باشگاه ورزشی، یک سینمای خانگی و اتاق بازی دارد. استخر آب شور، کلبه مخصوص مهمان ها، و زمین ورزشی دیگر قسمت‌های این خانه است.

****

گران قیمت‌ترین خانه‌های سلبریتی‌های هالیوود+تصاویر

کیم کارداشیان و همسرس کین وست در منطقه هیدن هیلز ایالت کالیفرنیا، عمارت خود را به مبلغ ۲۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ خریداری کردند؛ و گفته می‌شود ۲۰ میلیون دلار دیگر برای نو سازی آن خرج کرده اند. این عمارت سه هکتاری، هشت اتاق خواب، دو استخر و یک تاکستان دارد و  چیزی در حدود ۶۰ میلیون دلار ارزش دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند