کیانو ریوز «جان ویک 4» را به دردسر انداخت
0

کیانو ریوز «جان ویک ۴» را به دردسر انداخت

به گزارش باکس افیس ایران: برنامه‌های کیانو ریوز برای نقش آفرینی در فیلم‌های سینمایی، زمان ساخت و اکران فیلم «جان ویک ۴» را در هاله ابهام قرار داده است.
کیانو ریوز از بازیگر‌های محبوب این روز‌های سینما محسوب می‌شود؛ همه در فیلم‌ دنبال کشتن او هستند اما در دنیای واقعی هم برای به خدمت گرفتنش در فیلم‌های سینمایی سر و دست می‌شکنند.

کیانو ریوز در سال ۲۰۱۹ با بازی در فیلم سینمایی «جان ویک ۳» و صداپیشگی در انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» موفق ظاهر شد.

او در سال‌های آتی در سه فیلم سینمایی مهم به صورت پیاپی نقش‌آفرینی خواهد کرد؛ البته طبق گفته لانس ردیک ساخت فیلم سینمایی «جان ویک ۴» در هاله ابهام است.

اما با اینکه «جان ویک ۴» هنوز ساخته نشده، تاریخ اکران آن برای ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت) تنظیم شده است!

لارنس ردیک که نقش یکی از افراد هتل کانتیننتال، در فیلم سینمایی جان ویک را دارد، در مورد پیشرفت جدیدترین فیلم از مجموعه سینمایی جان ویک گفت: آخرین باری که مطلع شدم، هنوز هیچ فیلمنامه‌ای نوشته نشده است؛ اما به نظرم اکنون در حال کار کردن روی آن هستند.

یکی از مشکلات ما مسئله زمان و وقت ریوز است؛ کیانو ریوز به عنوان بازیگر اصلی، برای بازی در فیلم سینمایی «ماتریکس ۴» به توافق رسیده و مدتی نیز مشغول فیلمبرداری فیلم «بیل و تد» بوده و سرش به شدت شلوغ است.

فیلمبرداری فیلم «بیل و تد» به اتمام رسیده و در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۹۹) اکران می‌شود. قرار است ساخت «ماتریکس ۴» هم در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۰ آغاز شود و احتمالا در سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد که در این صورت با فیلم «جان ویک» تداخل زمانی خواهد داشت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند