فیلمبرداری

چرا «پیر پسر» با بازی لیلا حاتمی و حامد بهداد در جشنواره فیلم فجر نیست؟

به گزارش باکس افیس ایران: تدوین فیلم سینمایی «پیر پسر» همزمان با فیلمبرداری درحال انجام است.

اکتای براهنی کارگردان و نویسنده‌ی فیلم سینمایی «پیر پسر» درخصوص عدم‌حضور این فیلم در لیست منتشر شده‌ی فیلم‌های حاضر در چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر عنوان کرد: فیلم سینمایی «پیر پسر» به جشنواره‌ی چهلم فجر نرسید.

علیرغم تلاش همه جانبه‌ی گروه تهیه و تولید فیلم سینمایی «پیر پسر» و با وجود اینکه تدوین فیلم به صورت همزمان در جریان بود اما همچنان فیلمبرداری با دقت و حساسیت خاصی که این فیلم طلب می‌کند؛ ادامه دارد.

این فیلمساز ادامه داد: با طولانی شدن مرحله‌ی فیلمبرداری عملا این فیلم امکان حضور در جشنواره فجر چهلم را ندارد.

او در واکنش به حواشی و شایعه‌های ایجاد شده درباره‌ی شرکت نکردن فیلم سینمایی «پیر پسر» در جشنواره‌ی فیلم فجر گفت: باید اعلام کنم که از سوی پروژه‌ی پیرپسر هیچ نمونه‌ای از صحنه‌های فیلم و یا هیچ راف-کاتی به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر ارائه نشده است.

فیلم سینمایی «پیر پسر» به تهیه‌کنندگی بابک حمیدیان به طور همزمان با فیلمبرداری، توسط هایده صفی‌یاری درحال تدوین است‌. پیش‌بینی می‌شود فیلمبرداری این فیلم طی هفته های آتی به پایان خواهد رسید و وارد مراحل پساتولید خواهد شد.

حامد بهداد ، لیلا حاتمی ، حسن پورشیرازی ، محمد ولی‌زادگان ، بابک حمیدیان ، محمدرضا داوودنژاد ، رضا رویگری و فهیمه رحیم‌نیا بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند