سینما
0

پیشنهادات وحید آقاپور برای قرنطینه

به گزارش باکس افیس ایران: وحید آقاپور بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون برای ایام تعطیلات نوروزی علاوه‌بر رسیدگی به گیاهان، دیدن فیلم تئاتر، شنیدن پادکست و خواندن کتاب «چگونه از تنهایی لذت ببریم» را پیشنهاد داده است.

سال ۹۸ با بحران کرونا به پایان رسید و در سال جدید نیز کشور ما همچنان درگیر این بحران جهانی است.

این روزها مردم ایران سال ۹۹ را با امید به در پیش داشتن سالی پربرکت همراه با سلامتی و از بین رفتن بیماری آغاز کرده‌اند در حالی که امسال تعطیلات نوروزی به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعطیلات سال‌های دیگر فرق دارد چون برای جلوگیری از انتقال ویروس و قطع چرخه انتقال بیماری دیگر خبری از دید و بازدید و دورهمی‌های معمول نوروزی و همچنین رفتن به پیک نیک و مسافرت و گشت و گذار نیست پس این روزها در قرنطینه اجباری خانگی مردم اوقات فراغت خود را در منزل می‌گذرانند و باید هر طور شده خودشان را سرگرم کنند.

از همین رو خبرگزاری مهر از هنرمندان تئاتر دعوت کرد در ویدئوهایی کوتاه برای این روزها پیشنهادات فرهنگی و هنری مطرح کنند؛ پیشنهاداتی اعم از دیدن فیلم، فیلم-تئاتر، خواندن کتاب‌ها و نمایشنامه‌های مختلف و کارها و برنامه‌هایی که باعث می‌شود این روزها مردم از خانه ماندن لذت ببرند.

در همین راستا وحید آقاپور بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در پیام ویدئویی از هموطنان خواسته که برای سلامتی خود و دیگران در خانه بمانند و قرنطینه را جدی بگیرند.

وی در عین حال علاوه بر پیشنهاد تماشای فیلم-تئاترها و شنیدن پادکست‌های مختلف در این ایام، پیشنهاد خواندن کتاب «چگونه از تنهایی لذت ببریم» نوشته سارا میتلند را مطرح کرده است که می تواند گزینه مناسبی برای تعطیلات کرونایی باشد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند