جشنواره

پژمان بازغی و مژده خنجری مجری شدند

به گزارش باکس افیس ایران: مراسم پایانی هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با اهدای جوایز در بخش‌های مختلف و با اجرای پژمان بازغی و مژده خنجری در تالار وحدت برگزار می‌شود.

اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، جمعه ۳۱ تیر ساعت ۱۷ با اهدای جوایز در بخش‌های سینمایی و ویدئویی، پویانمایی، کوتاه و نیمه بلند داستانی، مستند و بین‌الملل و مراسم جنبی برگزار می‌شود.

در این مراسم که با ۲ زبان فارسی و انگلیسی توسط پژمان بازغی و مژده خنجری اجرا خواهد شد، نکوداشت مرحوم نادر طالب‌زاده و بزرگداشت فاطمه گودرزی و عبدالرضا اکبری از برنامه‌های مهم این مراسم است. همچنین در بخش نکوداشت از همسر شهید دکتر مهدی وریجی به پاس خدمت در روزگار کرونایی و سهیلا جوادی، همسر مرحوم علی سلیمانی بازیگر فقید تئاتر، سینما و تلویزیون و در بخش خدمات شهری، از امیرمسعود استادحسین به پاس خدمات فرهنگی، هنری، اجتماعی و خدمت رسانی به شهروندان تهرانی قدردانی می‌شود.

در این مراسم کنسرت (ارکستر سنتی) اقوام نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا اجرا می‌شود و تولیدات گرافیکی و موشن مراسم بر عهده ابوذر حیدری و کارگردانی برنامه نیز بر عهده مژگان زرگر است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند