مزدک میرعابدینی

پوستر «مرد حلزونی» رونمایی شد

به گزارش باکس افیس ایران: پوستر فیلم سینمایی «مرد حلزونی» به کارگردانی مزدک میرعابدینی با طرحی از سارا عبدالملکی منتشر شد.

پوستر فیلم سینمایی «مرد حلزونی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مزدک میرعابدینی که از ۲۳ بهمن ماه در سینماهای «هنروتجربه» اکران شده است، رونمایی شد.

طراحی پوستر این اثر که یک ملودرام جاده ای محسوب می‌شود، پروسه تولید آن طولانی بوده و محصول سال ۱۴۰۰ است، برعهده سارا عبدالملکی بوده است.

مزدک میرعابدینی ، وحدت یگانه ، ماری تاناکا ، فرزانه اسماعیلی ، مارال ایراندوست ، گوئندلین پرلاهیل ، نیما شهیدی ، ملوزین ماوری ، حامد تاجیک ، حسن حسین اوغلی ، دزیره کلین ، جنیفر شین و پگی ادامز از جمله بازیگران این اثر هستند.

در خلاصه داستان «مرد حلزونی» آمده است: «محمدعلی وندی، ۴۳ ساله، رانندۀ دلیوری غذا در اورگان امریکا، زندگی گذشتۀ خود را پشت فرمان مرور می‌کند.. رفت و آمدها و سفرهای بسیار و بی‌حاصل خویش را به یاد می‌آورد.. به آدم‌ها و فرصت‌های از دست رفته نگاه می‌کند. و این آخرین روزیست که مملی در این کشور کار می‌کند.. بی آن که بداند.. پیش از آن که برای همیشه به وطنش ایران بازگردد… اما این دختر کیست؟… دختری که دارد قصۀ زندگی وندی را تعریف می‌کند؟»

blank


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند