ژانر کمدی سیاه

همکاری ستارگان «داستان عامه‌پسند» پس از دو دهه

به گزارش باکس افیس ایران: اوما تورمن و ساموئل ال. جکسون پس از نزدیک به دو دهه در یک فیلم سینمایی در ژانر کمدی سیاه با یکدیگر همبازی شدند.

این فیلم که اتاق کشتار (The Kill Room) نام دارد، روایتگر داستان یک آدمکش حرفه‌ای است که به طور تصادفی به پدیده دنیای هنر تبدیل می‌شود. این فیلم به کارگردانی نیکول پائون و براساس فیلمنامه‌ای غیراقتباسی از جاناتان جیکوبسن ساخته خواهد شد.

تورمن و جکسون پیش‌تر در فیلم‌های داستان عامه پسند (۱۹۹۴) و بیل را بکش ۲ (۲۰۰۴) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو، با یکدیگر همبازی شده بودند.

در خلاصه داستان اتاق کشتار آمده است: این فیلم درباره یک آدمکش حرفه‌ای، رئیسش (با بازی جکسون) و یک دلال هنری (تورمن) و یک نقشه پولشویی است که به طور تصادفی این مزدور را یک شبه به پدیده‌ای پیشرو در دنیای هنر تبدیل می‌کند.

بازیگر نقش اصلی فیلم هنوز انتخاب نشده‌ است.

تهیه‌کنندگان این فیلم با انتشار یک بیانیه گفتند: ترکیب اوما و سَم برای این پروژه رویایی بود که محقق شد. تردید نداریم نیکول یک فیلم خاص تحویلمان می‌دهد که توازنی فوق العاده بین طنز تلخ و هیجان برقرار خواهد کرد.

کارگردان اتاق کشتار نیز درباره همکاری تورمن و جکسون گفت: هر لحظه‌ای که این دو بازیگر جلوی دوربین باشند، رشک برانگیز و خیره کننده است. با تمام وجود از این که هر دوی آنها بازی در این پروژه را قبول کردند، خدا را شاکرم.

ساخت و فیلمبرداری فیلم سینمایی اتاق کشتار به زودی آغاز می‌شود اما تاریخ اکران آن هنوز مشخص نیست.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند