صدا و سیما
0

هشدار کانون کارگردانان به رییس صداوسیما

به گزارش باکس افیس ایران: کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای خطاب به رییس صدا و سیما ، از ابتلا برخی از عوامل سریال‌های در دست تولید آن سازمان به ویروس کرونا خبر داد.

کانون کارگردانان سینمای ایران برای دومین‌بار خواستار تعطیلی پروژه‌های تلویزیونی شد و تاکید کرد مسئولیت ابتلا به کرونا یا فوت هر کدام از عوامل سریال‌ها بر عهده رییس سازمان صدا و سیما و مدیران ارشد این سازمان است.

متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران به رییس سازمان صدا و سیما به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر عبدالعلی علی‌عسگری
ریاست محترم سازمان صدا و سیما
با سلام

در خصوص مصاحبه جناب‌عالی و تاکید بر تعطیل نشدن‌ پروژه‌های تلویزیونی، متاسفانه به نظر می‌رسد اطلاعات داده‌شده به شما درباره پیشگیری‌های صورت‌گرفته در پروژه‌های تلویزیونی صحیح نیست.

بنا بر گزارش ستاد مقابله با کرونا در سینما، چند مورد مثبت ابتلا به کرونا در بین عوامل سریال‌ها و همچنین رفتارهای پرخطر نیز مشاهده شده که باعث نگرانی عموم دست‌اندرکاران سینما و تلویزیون شده است.

همچنین پخش فیلمی عجیب در فضای مجازی از پشت صحنه سریالی که جناب‌عالی از ایمنی بالای آن صحبت کردید نگرانی ما را بابت حفظ جان عوامل این‌ پروژه دوچندان کرد.

کانون کارگردانان سینمای ایران همان‌گونه که مصرانه خواستار تعطیلی پروژه‌های سینمایی است، از شما نیز تقاضا دارد جهت حفظ جان دست‌اندرکاران و عوامل سینما و تلویزیون، دستور تعطیلی هرچه سریع‌تر پروژه‌های تلویزیونی را صادر فرمایید تا مانع از پیشروی دشمن اصلی و واقعی یعنی «کرونا» شود.

بدون شک در صورت عدم توقف و ادامه فیلمبرداری تولیدات تلویزیونی، مسئولیت ابتلا به کرونا یا فوت هر کدام از عوامل این سریال‌ها بر عهده جناب‌عالی و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما است.»

پیش از این، علی عسگری، رییس صدا و سیما، تاکید کرده بود این سازمان نمی‌تواند تولید را متوقف کند، چرا که دشمن قصد دارد تولید و تحرک در کشور تعطیل شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند