جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان

نمایش هشت پویانمایی کانون پرورش فکری در یک بسته ویژه

به گزارش باکس افیس ایران: هشت پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی و سومین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان نمایش داده می شود.

هشت فیلم پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در یک بسته ۹۵ دقیقه‌ای در جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان نمایش داده می‌شود.

این نمایش علاوه بر حضور ۲ فیلم پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش مسابقه ملی و بین‌المللی جشنواره است.

در حال حاضر ۲ فیلم پویانمایی «قدم یازدهم» ساخته مریم کشکولی‌نیا به ۲ بخشِ ملی و بین‌الملل و پویانمایی «بعله!» (باچی) به کارگردانی مهین جواهریان به بخش ملی این دوره از جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان راه یافته است و به دلیل شیوع بیماری کرونا از طریق شبکه‌های اینترنتی فیلیمو، نماوا و تیوا نمایش داده می‌شود.

در همین حال دست‌اندرکاران جشنواره، هشت فیلم دیگر کانون را هم در یک مجموعه از طریق همین سه شبکه به نمایش گذاشته‌اند.

این مجموعه فیلم‌ها شامل فیلم‌های «این هم پول ماهی» به کارگردانی محمدعلی حسین‌خان و مرتضی احمدوند، «توکایی در قفس» به کارگردانی مهرداد شیخان، «زری زری کاکل زری» به کارگردانی مهین جواهریان، «زندگی مورچه‌ها» به کارگردانی مهرداد شیخان، «قلب مترسک» به کارگردانی غلامرضا کزازی، «کشاورز و ربات» به کارگردانی عبدالله علیمراد، «کیمیاگر» به کارگردانی مهدی خرمیان و «نقاش رومی» به کارگردانی فاطمه گودرزی بعدازظهر چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ در شبکه تعاملی تیوا، بعدازظهر پنجشنبه یکم آبان در نماوا و بعد از ظهر جمعه ۲ آبان در فیلیمو پخش می‌شود.

سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر آغاز شده است و تا ۲ آبان ادامه دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند