افسانه ماهیان

نمایش «بچه» به تئاترشهر نمی‌رود

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان که قرار بود از اول مرداد میزبان تماشاگران باشد، با تصمیم گروه اجرایی به صحنه نمی‌رود.

نمایش «بچه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان که قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد بعد از پنج ماه توقف در تالار چهارسو پیش روی مخاطبان قرار گیرد، با تصمیم گروه اجرایی نمایش به صحنه نخواهد رفت.

گروه اجرایی نمایش «بچه» اعلام کرده با وجود همکاری مجموعه تئاتر شهر برای به صحنه بردن این اثر نمایشی در چارچوب رعایت حداکثری شیوه نامه‌های بهداشتی، فعلا تصمیم بر این است تا با توجه به شرایط پیش آمده در افزایش واگیری و شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامت گروه، تماشاگران و نگرانی‌هایی که در این زمینه وجود دارد، این نمایش اجرا نشود.

نمایش «بچه» به نویسندگی نغمه ثمینی، کارگردانی افسانه ماهیان و بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی از بیست و هفتم بهمن سال ۱۳۹۸ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا روز دوم اسفند ماه سال گذشته موقتا به اجرای خود پایان داد. این در حالی است که طبق برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفت، این اثر نمایشی قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد سال ۱۳۹۹ بعد از پنج ماه توقف در اجرا، بار دیگر میزبان مخاطبان تئاتر در تالار چهارسو باشد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند